Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    válasz membrandj #42300 üzenetére

    Hu nem semmi elég korrektül összeszedted!
    Ehhez nem igazán lehetne mit hozzátenni szerintem. Főleg, hogy pár alkatrésszel már személyesen is találkoztam ami nem véletlen, mert sokat javasolt termékek a saját topikjaikban tudom.
    Konkrétan az FSP Raider 550-el és a CORSAIR Vengeance LP DDR3 1600MHz memóriával, illetve SAMSUNG SSD-vel is. Ezeket szereltem már be mások gépébe is szóval volt időm megcsodálni őket és tényleg nagyon jók.
    A házról néztem videó tesztet, meg shellkretor is tesztelte az oldalán, elég korrekt az is. Kár, hogy csak kitörhetőek a hátlapi takarólemezek meghogy a táp alatt nincsen pórszűrő, de ezek végülis csak kisebb szépséghibák ettől még ezt fogom venni szerintem.
    Hmm a proci nagyon fincsi és már Haswell, néztem a tesztet brutális ereje van pont jó lesz grafikai munkára. :)
    Videó kártyát is jónak találom, jó középkategóriás és a 2gb videó memória külön tetszik meg a hűtése is.

    Egyedül az alaplapról nem találtam semmit, erről tudnál linkelni valami tesztet? Ha lehet magyart, de ha az nincs jó lesz az angol is.
    Meg szerinted mennyire lesz hangos a gép, mert munkakörnyezetben lesz használva aztán ne zavarja a kollégákat. Esetleg valami jó cpu hűtő még nem kellene bele?
    Most raktam össze egy új Haswell i5-ös gépet és a gyári hűtő első induláskor mikor felpörög elég hangos míg le nem szabályozza magát. Ez minden intel gyári hűtőnél így van vagy ez alaplapfüggő inkább és beállítás kérdése?

Új hozzászólás Aktív témák