Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Pécsi gyerek #110523 üzenetére

    Ha nem írod meg a videókártya típusát, akkor nem fognak hozzá passzoló cpu-t írni...főleg, hogy játékra is szeretnéd. Ha túl régi a VGA, akkor pl. hiába kapsz itt mellé egy jó félkonfigot, keveset fogsz belőle profitálni / észrevenni a játékok alatt.

    A játék miatt:
    Asrock B150M Pro4 + I5-6500 + 2x4GB DDR4 HyperX Fury
    Ebből még lehet lefaragni kb. 30 eFt-ot, ha I3-6100 menne bele.
    Indulásnak ezeknek az árait nézegesd ott, ahol venni akarod.

    Persze mindezt egy öreg VGA simán megöli... továbbá ha a táp sok éves, akkor az is, de már fizikailag is :) Ha tényleg öreg, vagy gagyi, akkor cserélni kellene a tápot, mielőtt belemegy az új félkonfig, nehogy tönkre vágja. Tehát kellene a tápod típusa és a kora.

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

  • membrandj

    nagyúr

    válasz Pécsi gyerek #110523 üzenetére

    Összefoglalót olvasd el.
    Ház,táp,hdd,ssd, vga pontos típusa kell. Tervezett vga-ra szánt összeg.

    DarrenS
    Mit szeretnél hallani?:) Nem igazán értem ezt a kérdést.
    Én nem ezt a lapot vettem volna, de ezt még el tudom fogadni.
    Alig drágábban lett volna 4GB-os 960, én azt vettem volna.
    8000-es házat max netezős konfignak vettem volna.
    TN paneles monitort én nem vettem volna már 2016-ban, főleg,hogy 5k-val drágábban ips van.

    domba
    Passzív hűtésű vga-knál csak gyengék vannak nagyon, amik nem játékra valók. STRIX asusok olyanok,hogy 60 fokig nam kapcsol be a hűtésük,de ott a legolcsóbb 950 strix is 50-60k. Illetve HOS-ra ez baromira sok
    Passzív cpu hűtőhöz nagyon jól szellőző ház kell + egy nagyon drága hűtő és még ott sincs garantálva.
    Ha nincs oldala a háznak, akkor szellőzhet jobban,de hetente takaríthatod. Ha nem teszed, akkor megáll a por és napról napra melegebb lesz a proci.

    Első kőrbe a milyen cpu hűtőt topicba érdeklődj,hogy egy g4400 szintű proci passzív hűtéséhez mit ajánlanak.
    [link]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák