- Gaming notebook topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Autós kamerák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
cs.zs.
veterán
"Egyre inkább ez lesz az alap az EU-s szabályozás miatt"
Tudtommal semmilyen EU szabályozás nem tiltja ill. fogja tiltani hogy töltőt mellékeljenek a telefonokhoz. Egyedül az USB-C csatlakozó lesz kötelező.
"vékony kávákkal rendelkezik"
Hát én alul egy elég nagy kávát látok (4mm), felül és oldalt is 3 mm.Ugyanez a Poco F6-nál: 1,3x1,35x2,27
Semmilyen szabályozás nem tiltja,
ellenben
előírja, hogy lehetővé kell tenni a nélküle vásárlást.
Ezt hogy oldod meg másként, mint úgy, hogy külön kapható, és akinek kell, vesz hozzá -
szkaroly
őstag
"Egyre inkább ez lesz az alap az EU-s szabályozás miatt"
Tudtommal semmilyen EU szabályozás nem tiltja ill. fogja tiltani hogy töltőt mellékeljenek a telefonokhoz. Egyedül az USB-C csatlakozó lesz kötelező.
"vékony kávákkal rendelkezik"
Hát én alul egy elég nagy kávát látok (4mm), felül és oldalt is 3 mm.Ugyanez a Poco F6-nál: 1,3x1,35x2,27
-
szkaroly
őstag
-
ProEvoFan
nagyúr
Köszi a tesztet.
1 év múlva tökéletes vétel lesz akcióban 180-200K között. Ezt a telefont néztem ki magamnak. -
kbyte1024
veterán
-
cs.zs.
veterán
-
hankock
tag
-
janeszgol
félisten
Mindig a kiadás évétől természetesen.
-
GoodSpeed
veterán
-
janeszgol
félisten
Miért próbálod meggyőzni? Eddig az A54-el volt oda meg vissza, most vett egy Poco-t és végig sz@rozik mindent ami valamiben rosszabb egy adott típustól.
Ezt nem csak neki írtam, hanem a cikkírónak is, meg mindenkinek.
Semmi baj nincs, hogy megvette azt a Pocot. Őszinte leszek 200k alatt én is azt venném elsősorban. Persze olyan hosszú támogatás nem lesz rá, mint az A54-re. -
GoodSpeed
veterán
-
direwolf
őstag
"A Samsung és az Apple már rég nem piacvezetők, csak próbálnak úgy csinálni mintha azok lennének."
Nem próbálnak. Ők nagyon jól elvannak a "prémium" pozíciójukkal, és azokkal akik ezt elhiszik és kifizetik. Csak a profit számít, semmi más.
-
atis123
tag
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy a három Android főverzió a kiadás évétől számít, vagy a vásárlás évétől? Gyanítom, hogy az első, de jó lenne tudni, mert mindig van mondva, hogy egy régebbi modell jó vásár lehet, de nem mindegy, hogy mennyi az annyi.
-
cs.zs.
veterán
-
GoodSpeed
veterán
Nekem wifi 6E kártya van a laptopomban, [kép] és hidd el, ez semmit nem jelent. Semmit.
Nemrég lemondtam a 2000/1000 netet, (kirepültek a "gyerekek" és már nem tölt lefelé egyszerre +3 laptop
) , most épp 1000/1000 van itthon. [kép]
A 2000/1000 sem lesz több a 6E kártyával, meg a 6E routerrel sem, meg az 1000/1000 sem lesz több.
AX3000 routerrel és AX3000 kártyával az 5GHz sáv már 2400 Megabit/sec sebességre képes. (2,4 Gbit) Ettől nagyobb bemenő neted van?Digi 1000/300:
-
unravel
őstag
-
cs.zs.
veterán
A Samsung próbált apple-t játszani android oldalon, pofátlanul magas árazás, ócska ár/érték arány, szándékos lebutítás, ami nem baj, mert ha jövőre megjelennek a Vivo/Oppo/Realme/Oneplus/Xiaomi stb. csúcsmodellek akkor ezzekkel a telefonnak látszó tárgyaival még nagyobbat fog zakózni. A piac kegyetlen és hosszú távon bünteti az ilyen magatartást, amikor valaki belekényelmesedik a piacvezetésbe.
A Samsung és az Apple már rég nem piacvezetők, csak próbálnak úgy csinálni mintha azok lennének.
Legyártott/eladott darabszámban a BBK már egy ideje előttük van. -
Szena67
aktív tag
A Samsung próbált apple-t játszani android oldalon, pofátlanul magas árazás, ócska ár/érték arány, szándékos lebutítás, ami nem baj, mert ha jövőre megjelennek a Vivo/Oppo/Realme/Oneplus/Xiaomi stb. csúcsmodellek akkor ezzekkel a telefonnak látszó tárgyaival még nagyobbat fog zakózni. A piac kegyetlen és hosszú távon bünteti az ilyen magatartást, amikor valaki belekényelmesedik a piacvezetésbe.
-
GoodSpeed
veterán
Ennyi valótlanságot összehordani.. 24 hónap bolti garancia van rajta,😄 és olyan helyről vásárolva, hogy nagyobb az esélyed a hátsó fali infarktusra, mint arra, hogy a bolt felszívódjon
Reklámmal még nem találkoztam,de a korábbi Xiaomiknál sem🙃😃
Ez csodákra képes:

Appokbol is kiszedi.
Bloatware: volt vagy 6 játék,amit leszedtem.🤤😄
Rövid támogatás: 2028-ig kap security patchet, mint az A54.
Akkor majd mind a kettőt lecserélni érdemes, de eddig 2.5 évnél tovább nem használtam mobilt. A Xiaomi 11 Lite 5G NE -t 2021 decemberében vásároltam, idén tavasszal meg eladtam . -
pietrrr
senior tag
Meg van bloatware, reklám, krumpli kamera, rövid támogatás és nuku garancia a pockos dzsunkafónodon.

harmadáron
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
cs.zs.
veterán
Nincs Wifi 6E -m WIFI 7-et néztem ki, de lebeszéltek még róla, amúgy az ASUS ROG Strix B650E-F Wifi 6E alaplapom tudná a 6GHz-et illetve az Amazon Fire TV Stick 4K Max Gen 2nd is. Szóval lenne két hardver kapásból, a router pedig ASUS RT-AX86S WIFI 6AX már 3.éve.
Viszont az komoly tényező ha 6 GHz-en vannak az eszközök,mert olyan üres az a sáv mint 10 évvel ezelőtt az 5 Ghz-es Amúgy per pillanat 7 hálózat van az enyémtől eltérőből.Nekem wifi 6E kártya van a laptopomban, [kép] és hidd el, ez semmit nem jelent. Semmit.
Nemrég lemondtam a 2000/1000 netet, (kirepültek a "gyerekek" és már nem tölt lefelé egyszerre +3 laptop
) , most épp 1000/1000 van itthon. [kép]
A 2000/1000 sem lesz több a 6E kártyával, meg a 6E routerrel sem, meg az 1000/1000 sem lesz több.
AX3000 routerrel és AX3000 kártyával az 5GHz sáv már 2400 Megabit/sec sebességre képes. (2,4 Gbit) Ettől nagyobb bemenő neted van? -
bollokcs80
Korrektor
Én még a 21FE-t használom, még jól bírja, nézegetek utódokat, de biztos nem ez lesz. Mint minden FE, ez is drágán kezd, idővel talán jobb vétel lehet, ahogy Bog is írja, de nekem pl. túl nagy. Másrészt meg az egész Samsung S szériánál bosszant ez a több éves, kameraszett, a fixfókuszos ultrájával az élen.
Remélem az S25 széria hoz valami érdemi fejlődést.
-
GoodSpeed
veterán
"...meglepett,hogy az S24 FE sem tud Wifi 6E-t..."
Telített hálózatoknál jól jöhet, ha a 2,4- és az 5 GHz mellett van még egy 6 GHz-es sáv is. Ez igaz.
Neked esetleg otthon már 6E routered van, és 3 sávon nyomja mert annyi eszközöd van?
Vagy a munkahelyen? (ott inkább el bírom képzelni, mint lakásban)
Átlagember nem veszi észre, sima wifi 6 esetén is fel lehet cuppanni 2000/1000 netre, és kérdéses hogy hol van attól nagyobb. [kép]Nincs Wifi 6E -m WIFI 7-et néztem ki, de lebeszéltek még róla, amúgy az ASUS ROG Strix B650E-F Wifi 6E alaplapom tudná a 6GHz-et illetve az Amazon Fire TV Stick 4K Max Gen 2nd is. Szóval lenne két hardver kapásból, a router pedig ASUS RT-AX86S WIFI 6AX már 3.éve.
Viszont az komoly tényező ha 6 GHz-en vannak az eszközök,mert olyan üres az a sáv mint 10 évvel ezelőtt az 5 Ghz-es Amúgy per pillanat 7 hálózat van az enyémtől eltérőből. -
cs.zs.
veterán
"...meglepett,hogy az S24 FE sem tud Wifi 6E-t..."
Telített hálózatoknál jól jöhet, ha a 2,4- és az 5 GHz mellett van még egy 6 GHz-es sáv is. Ez igaz.
Neked esetleg otthon már 6E routered van, és 3 sávon nyomja mert annyi eszközöd van?
Vagy a munkahelyen? (ott inkább el bírom képzelni, mint lakásban)
Átlagember nem veszi észre, sima wifi 6 esetén is fel lehet cuppanni 2000/1000 netre, és kérdéses hogy hol van attól nagyobb. [kép] -
GoodSpeed
veterán
Személyeskedést legyél szíves lezárni.
És sajnos nem objektíven nézed a dolgot bármennyire is próbálod magadnak ezt bemesélni.
Másik S24 FE cikk alatt is csak megjelentél, hogy elmond mennyivel jobb a Poco és ez ennyiért szar, és pont ennyi.
Leszek szíves, bár négy éve te hívtál ki privatban a Szilfákaljára, azóta sem találkoztunk, nem jöttél el.😁
4 éve próbálsz rajtam fogást találni.🤫😁
Mesélj már melyik a nem objektív?
Az,hogy a MediaTek Dimensity 8300 Ultra harmadáron ugyanazt tudja majdnem mint az S24 FE?
Vagy az,hogy 12 GB RAM az több mint 8 GB?
Vagy hogy az 512 GB tárhely négyszer annyi mint a 128 GB?
Vagy hogy a 67W-os töltés 2.5x gyorsabb mint a 25W?
Vagy, hogy jár gyárilag fólia, tok és egy 10 E Ft&,ős töltő is?
... -
szabonagyur
félisten
Szövegértelmezési gondjaid vannak továbbra is. A Samsung Galaxy A54 továbbra is megvan, és képzeld kedvelem is. De van egy kis különbség aközött,hogy vakon csak Samsung hívő valaki meg a kritikus gondolkodást gyakorló között, amikor tárgyilagosan le van írva,hogy mi van arcátlan módon túlárazva, hogy milyen keveset kap az ember pl tárhelyből, 2024&ben 300K-ert, 128 GB személyében. Ami egy rossz vicc, vagy,hogy hosszú szoftveres támogatottság de csak 8 GB RAM.
Tessék, a POCO még meg sem volt,amikor leírtam, hogy az A sorozat középkategória alsó polc teljesítményben, árazásban meg felső polc.
[link]Személyeskedést legyél szíves lezárni.
És sajnos nem objektíven nézed a dolgot bármennyire is próbálod magadnak ezt bemesélni.
Másik S24 FE cikk alatt is csak megjelentél, hogy elmond mennyivel jobb a Poco és ez ennyiért szar, és pont ennyi.
-
Bass
addikt
Szánalom
Brutál nagy tepsi ,kis akkuval és szánalmas töltési sebességgel
-
GoodSpeed
veterán
-
GoodSpeed
veterán
Sérelmem? Én aztán nem. De olvasd el a posztjaidat és láthatod, hogy most a Pocoért vagy oda, előtte meg az A54 volt az isten (meg Samsun ökoszisztéma stb).
Szövegértelmezési gondjaid vannak továbbra is. A Samsung Galaxy A54 továbbra is megvan, és képzeld kedvelem is. De van egy kis különbség aközött,hogy vakon csak Samsung hívő valaki meg a kritikus gondolkodást gyakorló között, amikor tárgyilagosan le van írva,hogy mi van arcátlan módon túlárazva, hogy milyen keveset kap az ember pl tárhelyből, 2024&ben 300K-ert, 128 GB személyében. Ami egy rossz vicc, vagy,hogy hosszú szoftveres támogatottság de csak 8 GB RAM.
Tessék, a POCO még meg sem volt,amikor leírtam, hogy az A sorozat középkategória alsó polc teljesítményben, árazásban meg felső polc.
[link] -
unravel
őstag
Sérelmem? Én aztán nem. De olvasd el a posztjaidat és láthatod, hogy most a Pocoért vagy oda, előtte meg az A54 volt az isten (meg Samsun ökoszisztéma stb).
Minden topikba beírja hogy vett egy pocokfónt.
Egyébként hova viszed garanciával a pocokfónt ha bármi baja van? -
tutis
addikt
Btw Ses Store-ba most kedvezménnyel 220. Annyiért viszont elég patika vétel.
(Ha jól emlékszem beviszel bármilyen random nyomógombós telót, az -30k, meg a légy androidos kedvezménnyel még abból lejön -15%)256-ost tudtam volna venni 204ezerért, de nem vettem, mivel a méret már túl nagy lett szerintem.. kár hogy emelték a képernyő méretét...
-
szabonagyur
félisten
-
GoodSpeed
veterán
Miért próbálod meggyőzni? Eddig az A54-el volt oda meg vissza, most vett egy Poco-t és végig sz@rozik mindent ami valamiben rosszabb egy adott típustól.
Ohh... A 4 évvel ezelőtti kis sérelmedet még mindig nem heverted ki?😁
-
GoodSpeed
veterán
-
szabonagyur
félisten
Miért próbálod meggyőzni? Eddig az A54-el volt oda meg vissza, most vett egy Poco-t és végig sz@rozik mindent ami valamiben rosszabb egy adott típustól.
-
janeszgol
félisten
Már többször el lett mondva, hogy 128 GB-nál sehol nincs ufs 4.0, csak 3.1. Mivel fizikailag képtelenség elérni olyan kevés flash cellával a 4.0 sebesség követelményét.
256GB és felette ufs 4.0 van az S24-nél is. Ennél is. -
samu74
addikt
Az Exynos 2400-ban nem 10 magos a proci? Ja amúgy teljesen egyetértek a cikk írójával, jó ez de nem ennyiért. Szerettem az S20FE-t ,még exynosal is de az akkori 200ezres ár is kiborított, de ez a 300...
-
GoodSpeed
veterán
-
Degeczi
nagyúr
Viszont kár, h nincs vezeték nélküli töltése, sem közelségérzékelője, ezek hikánya nálam kizáró ok.
-
Krolockgrof
csendes tag
Btw Ses Store-ba most kedvezménnyel 220. Annyiért viszont elég patika vétel.
(Ha jól emlékszem beviszel bármilyen random nyomógombós telót, az -30k, meg a légy androidos kedvezménnyel még abból lejön -15%) -
GoodSpeed
veterán
Ez még meg nem jelent a felfelé árazással versenyben volt nálam. Aztán vettem egy POCO X6 PRO 5G -t. Van UFS 4.0, 512 GB tárhely, 12 GB RAM, 67W-os töltés, gyárilag felhelyezett fólia, tok. MediaTek Dimensity 8300 Ultra SoC, alig több mint harmadáron.
-
direwolf
őstag
Valójában az S szérián belül nem rossz az árazás. A sima S24 és az S24+ között csak a méret és az akku a különbség. Már régóta az FE a sorozat legolcsóbb darabja, valahol faragni kellett a hardveren is, hogy lemehessen a plusz méretével a sima ára alá. Persze lehet fanyalogni, hogy olcsóbban jobb vétel lenne, de a Samsung se volt soha jótékonysági intézmény.
-
Bagoly01
őstag
-
yuing
őstag
Korrekt készülék, elég kiegyensúlyozott, mindössze egy combosabb akksi hiányzik, ha már nagy a készülékház.
-
Dr Bubo
MODERÁTOR
a kijelző közepére lyukadó szelfimodullal és vékony kávákkal rendelkezik
Ez így elég érdekesen hangzik.
-
Bog
HÁZIGAZDA
-
Bog
HÁZIGAZDA
-
gippazoid
őstag
A procinál a cikkben 9400 és 9400e van írva, a táblázatban 2400e és 2400...
-
Degeczi
nagyúr
"továbbra sem használ PWM-et, helyette DC dimming technológiával sötétít, ami az emberiség 10-15%-nál okozhat fejfájást" - pont fordítva, PWM-et használ, és az lehet bántó
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Linux kezdőknek
- Gaming notebook topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black független
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Ryzen 5 5600XT / RTX 5060 / 16GB DDR4 / 1TB SSD!
- iPhone Xs 64GB 100% (3hónap Garancia)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus 128GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5487
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Sosem használt! Huawei Watch GT Runner 2 - 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

(Ha jól emlékszem beviszel bármilyen random nyomógombós telót, az -30k, meg a légy androidos kedvezménnyel még abból lejön -15%)


