Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LW

    őstag

    ShellKretor, anno még még összecsaptunk a Asrock H61-U3S3 béna D-SUB kimenetén.

    Azóta már összeraktam a koleszba szánt gépemet:
    Intel® Core™ i5-2400 Processor (6M Cache, 3.10 GHz) -37k
    Gigabyte GA-H65M-D2H-B3 ($hitron USB3, oldshool bios) - 21k
    Kingston 8GB 1600mhz CL9 HyperX blu @1333mhz:1.5V - 10,5k
    Be Quiet Pure Power 530W - 15,5k
    Schyte GentleTyphoon 12cm 800RPM ventillátor 3,5k
    hAprós 9600GT Silent (UPGRADED) - 9k [előtte] [közben1] [közben2] [utána] :DDD
    Ami megvolt:
    Kasztrált Codegen ház (UPGRADED) - 0k
    CoolerMaster kék gagyi világítós venti - 0k
    OCZ 30GB Vertex SSD - 0k
    WesternDigital 1TB (EARS) Green 5400rpm - 0k

    Na és a hozzászólásom első sorához visszatérve:
    ... igen, szinte ugyan úgy van felszerelve a D-SUB, mint U3S3nál, és nem ... nem akar leszakadni a helyéről, olyan stabil, hogy előbb a lap törne, minthogy leszakadjon.

    Ám... Gyorsan és figyelmetlenül döntöttem, a hírhedt Etronos USB3 van a lapon, és nem UEFI-s (bár engem abszolút hidegen hagy). USB3 eszközöm meg úgy sincs.

    Ami miatt még megundorodtam az u3s3ra, az volt, hogy eltakarta a satadugó a lapra vágott lyukat. Nos ezt Gigabyte egyszerűen megoldotta, lyukat se vágott. :DDD

    Nem magyarázom meg, hogy "vacakot" vettem, de azért jó. Ha tehetném, harmadikat választanék. A hiányosságai nem akadályoznak semmiben, tehát végső soron nekem megfelel ez a lap.

    A boot olyan gyors, hogy a win7 bogyók után egyből asztal jön pár sec alatt, szal ügyes kis vas lett. Ami a lényeg volt, hogy halk, hűvös, megbízható gép legyen, ami sikerült is.

    Na meg hogy trollkodjak még egy kicsit... Amióta Ati(amd) van, elhalmoztak a bugok (Sapphire 5850 VaporX). Pár példa:
    1, Két monitornál flash videó lejátszása: fekete csík bevillan a másodlagos monitoron (hardveres gyorsítás off és kész)
    2, Call of Duty 4 MP pályabetöltés után fagyás 3 másodpercre, majd feléled.
    3, GTA4 (szoftverhulladék kategória, de szeretem) Microlagg, textúrabugok, pöttyös távoli modellek, magas árnyékoknál mindenféle paranormális jelenségek.
    Alig használtam még a 9600GT-t, nagyon nem is egy kategória, de egyelőre kellemesen csalódtam, hogy ezek teljesen megszűntek.
    :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák