Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sasa 111

    tag

    Sziasztok!

    Egy új asztali PC-t szeretnék összehozni, amihez szeretném kérni a segítségeteket.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    Főleg multiplayer játékra. WoT, WoW, WoWP, DCS, de singleplayer COD, Battlefield de a legújabb FPS-ek is.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Semmi.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Monitor (később lesz cserélve, 4K-ra min.), billentyűzet és egér kivételével mindenre.
    4. Mennyi a kereted rá?
    Kb. 600EFt.
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya és processzor választásnál is lényeges szempont)
    1920x1080; 144Hz; DP, D-SUB, DVI-D, HDMI, nem tudom mit támogat (LG 24GM77)
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Nagyobb értékű komponensekből mehet-e használt, vagy mindenből bolti új kell?
    Intel és nVidia párti vagyok, de ésszerű kompromisszumra képes.
    Ha lehet, mindkét platformra kérnék javaslatot, ha nem, akkor az Intel és nVidia-ra. Hosszabb távra kéne a gép, később nem lesz rá keretem.
    Időt álló, fejleszthető, stabil, megbízható gémer gépet akarok.(szeretnék), új alkatrészekből én raknám össze.(ha nincs jobb)
    Színvilág: Fekete, (nem kell RGB)
    Fontosabb: kis(sebb) fogyasztás, jó hűtés, alacsony zaj, bővíthetőség, PCIe 5.0, sok csatlakozó, SATA 6Gb/s-k, (min.4db.) SSD-k, USB 2.0/1.1 headers, USB 3.2-k (Gen1-2) USB Type-C-k, Wi-Fi és minden ami belefér.

    Köszi előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák