Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Üdv,

    Majdnem nulláról szeretnék egy gépet összerakni, mert az őskövület laptopom kiidegel, oszt hazajöttem Külföldiából és nincs szívem húgomtól visszabitorolni a régi alkatrészeket a PC-mhez.

    Ami van: VGA, táp, hdd, SSD (ha tudom használni a laptopét). Egy GTX970 köré építenék gépet, játékra, single/multi, amit még kifacsarok belőle. Lehet évekig még elleszek vele, de lehet váltanék később. Sőt... Igen.. váltanék.

    Amire szükség volna igazából: egy jól szellőző, költséghatékony ház, plusz noctua ventik, alaplap, proci, ram. Monitornak egyelőre fullHd TV van. Igazából nem vagyok elkötelezett egy márka iránt sem, ami fontos, hogy nem akarom eladni a vesémet azért (lesz amennyi lesz) meg igazából a régi konfigommal (adatlapomon) is tök jól elvoltam, de ha később váltanék grafikus magot, nem tudom miben volna érdemes gondolkodnom. Olcsó semmiképp sem lesz, haha. Ja, és mindent újat szeretnék, a használt dolgoktól megesz a fene most már. Szeretem tudni hogy mikor, hol és hogyan megy tönkre valami, amire pénzt kiadok. Keret mondjuk 50-100ezerig, nagyon el vagyok veszve már a hardverekkel..

    Erősen szemezek az AMD procikkal* ;]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák