Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz b.gyula1983 #101738 üzenetére

    Nem értetted amit írtam. A nagyker tart készletet. Tényleges raktárkészletet. A pcx,ipon és társainál nincs raktár. A rendelésed alapján rendelik be .

    Nem sértődök meg.

    "Nagyon szivesen vállalom az emlitett giga lapnál a kötelezettséget, mivel a gyár állitja, hogy F12 biossal kaphato már, igy akkor ez hibásnak minősül, ha nem ezt kapod."
    A gyár azt állítja,hogy f12 biostól támogatja az adott procikat. Sehol nem írja,hogy minden lap azzal van szerelve. Ez nem hiba. Próbálj meg visszaküldeni egy lapot arra hivatkozva,hogy nem a legfrisebb bios van rajta.. Főleg egy nagykerbe,mint kisker.
    Na látod, nem mered leírni,hogy vállalod ingyen és bérmentve. 1%-ról beszélsz,szóval te is tudod,hogy van esély régi biosra. Ha nem látnál rá esélyt, akkor nem kérnél érte pénzt, mivel tudnád,hogy nem kerülhetsz ilyen helyzetbe.

    Nem csak az órajel a mérvadó. Ha belemész a technikai részletekbe, akkor látod ,hogy vannak még különbségek. Gpu órajel stb. Olvass el egy proci tesztet.

    "Amit meg irsz a végén nem igaz mivel a giga nem irja hogy "all" hanem az adott bios nevét irja mindenhova."
    Na látod ebbe igazad van. De erről fentebb írtam.

    Részemről befejeztem a vitát, mert értelmetlen.

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák