Hirdetés

Aktív témák

  • Lazarus911

    aktív tag

    Üdv!
    Azt hiszem kicsit félre értettetek..
    Igaz azt se várhatom el hogy 20 hszt vissza olvassatok..

    Amikor a konfigot összeraktam; csak úgy hasamra csaptam; a lényege az volt hogy abban az árban egy erősebb vga is belefért volna..A ramnál kétségtelen; hogy a 1330as is elég; de ha kijön az ivy akkor majd cserélhetek ramot is; meg procit is? És addig mennyit esik egy noname kingmax ram ára? Nagyon sokat.. AKkor inkább választok egy márkásabbat annak az ára nem fog olyan sokat esni..De fogalmazhatunk úgy is hogy jobban eladható lesz egy márkásabb ram később.. Nekem ez is szempont..

    A processzor teljesen jó.. én is 2500k-ra gondoltam

    Az a bosszantó; hogy nem találni értelmes vga tesztet sehol; ahol mondjuk egy oc 6970es vs gtx 570oc-t vetnek össze.. a két kari majdnem ugyan abban az árban van..

    Az ssd-ről fogalmam nincs , hogy melyik a jó vétel..

    Alaplapnál is inkább márkásabbat akarok venni; illetve minőségibbet, de nem egy majdnem egy éves alaplapot...

    Tehát z68at.. ha jól tudom a p68; és a h68 összesítése a z68.. Ez a legfrissebb chipset nem?

    Nem feltétlen a gazdaságosság érdekel; hanem az is hogy mikor esetleg cserélem; ne az legyen hogy semmit nem ér, mivel noname márka..
    vga-ból is miért vegyek egy 6850et mikor igaz 20 ezerrel drágább; de frissebb oc kártyákat is lehet kapni?
    És ez nem potencia fitogtatás, csak ha már összegyűjtöttem sok munkával a lóvét; akkor szeretnék egy jó gépet.. És nem feltétlen a tesco gazdaságos polcról..
    ENnyi nem gizdáskodás..

Aktív témák