Hirdetés

Aktív témák

  • Blaze71

    őstag

    válasz dbala #1361 üzenetére

    Nem ismerem annyira az Intel mostani memória vezérlőit, de az biztos, hogy ha nem tud Ganged/UnGanged módot, akkor a DDR2 800-al jobban jársz DualChannel módban, mint a DDR 1333-al Single módban. Viszont, ha gondolsz a jövőre, akkor érdemes megtartani a DDR3-at, mert eleve 2 GB és csak egy pár kell mellé, hogy meglegyen a DualChannel 4 GB. A mostani DDR2-vel meg csak csere esetén tudsz továbblépni. A fő kérdés, lesz-e a közeljövőben fejlesztés 4 GB-ra, mert ha igen, akkor a DDR2-t add el. Meg akkor is, ha esetleg később platformváltás miatt eleve DDR3-ra váltanál.

    kelzsoca! Ezért is írtam, hogy ha már van szállítási költség, akkor eleve bukta a dolog. A gariztatásról nem is beszélve.Ezért vásárolok helyben, mert ha gond van, akkor itt gyorsan, korrektül megoldjuk. Még ha kicsit drágább is az alaktrész, de kincset ér, amikor a polcról cserélik az alkatrészt, vagy adnak csere alkatrészt, amig a gariztatás tart. Vagy ami még jól jön néha, hogy egy-egy terméket ki is próbálhatok néhány napig, mielőtt megvenném, igaz ehhez kell a többéves kapcsolat. VGA-t rendszeresen kaptam tesztelni, vagy alaplapot és VGA-t cserébe a gariztatás idejére. Ezt egyetlen on-line shop nem csinálja meg.

    [ Szerkesztve ]

    DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

Aktív témák