Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dodokakacsa

    újonc

    Sziasztok! ^^

    Azzal a problémával jöttem hozzátok, hogy: Keresnék egy alaplapot mert a mostani ( Asus H81M-A) val az a probléma hogy a gépházamnak van egy előlapi USB 3.0 bemenete de a lapon nem találok sehol helyet vagy lehetőséget ahova bedughatnám és a házamnak még van 2 DB beépített ventilátorja a jobb szelőzés érdekében de csak az egyiket tudom bedugni mert a lapon 2 DB ventilátor slot van de az egyiket elfoglalja a proci hűtő. Az lenne a kérdés hogy meglehetne-e oldani a problémám valami kábellel vagy hasonló megoldással vagy egy új alaplap beruházásával megtudom oldani?

    Mennyit szánsz az alaplapra?
    - 20K-30K

    Milyen hardverek alá szeretnéd?
    - i5 4460 – 3.2ghz alá (jelenleg más processzor van benne de az alaplapot az új procival szerelném be egy időben)
    - Nvidia GTX 750Ti Strix OC
    - 2x4GB Kingston Hyperx Fury DDR3 1600MHz
    - Toshiba DT01ACA100 (1 TB)
    - Cougar MX200 (Alapértelmezetten van benne 2 venti)
    - Approx APP500PS Táp

    Milyen méretű lapot szeretnél?
    - Igazábol ez mindegy csak tudjam a ventilátorokat és az a fránya USB 3.0 kábelt bekötni...

    Milyen a monitorod csatlakozása?
    - HDMI

    Szeretnél tuningolni vagy nem?
    - Soha nem csináltam és nem is tervezem

    Használt, vagy új alaplap?
    - Újat mindenféleképpen :)

    Megjegyzés: Ha lehet valahogy alaplapnélkül megoldani a problémám annak nagyon örülnék, és lehetőleg ASUS legyen a lap ha nagyon muszáj vennem egy újat a probléma küszöböléséhez.
    A fenti részen olvastam h milyeneket ajánlotok és egy ASUS H81--PLUS alaplapot láttam csak nem tudom hogy jó-e :/

    A hülye kérdésekért és fogalmazásért bocsánat de nem értek túlságosan hozzá éppen azon vagyok hogy megtanúljam ^^
    Előre is köszöntem :) ^^

  • Dodokakacsa

    újonc

    válasz tpeter77 #77204 üzenetére

    Szia! ^^ Köszönöm a tanácsot!

    De az egyik venti 90/80 as a másik 120 as így is lehet Y kábellel össze kötni őket?

Új hozzászólás Aktív témák