Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3.Aragorn

    addikt

    válasz csucsbicep #60450 üzenetére

    Köszi a választ! Az Msi-vel mi a gond?
    Az AsRock nem rúg labdába a Ranger és a Z97 Pro mellett?

    Nem minden vándorút céltalan...

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz csucsbicep #60450 üzenetére

    +1 :)

    (#60457) szacsee
    A TUF lapok ténylegesen komolyabb tesztelésen esnek át, ez szerintem nem "marketing rizsa", többek között ezért is akaszt le a vásárlótól több pénzt a gyártó, és ezért is vállal +2év garanciaidőt.
    Az összes többi lapnál lehet marketing rizsára hivatkozni, de amikor egy termék majdcsak dupla annyi garanciával kerül piacra, akkor azt hiszem ezt mellőzhetjük.
    "prémium kategóriában pedig pár trükkel normális anyagból csináltak egy TUF sorozatot" Persze ami többe kerül általában jobb is ahogy írtad a minőségi alkatrészek pénzbe kerülnek. Viszont pont a TUF lapok esetében ez nem csak a csúcskategóriában van így lásd a VANGUARD B85-öt ~24K-ért.
    "Minden lapon lehet fogást találni, mindenkinek más szempont a fontosabb, ezért Neked kell dönteni, hogy mi alapján döntesz." Mennyire igazad van! :K

    (#60449) 3.Aragorn
    Csucsbicep mindent leírt.
    " viszont egyszerűen nem tudok túllépni a tényen, hogy a nagy testvér árnyékában lépked" De akkor is Klicskó! :DDD

    (#60459) 3.Aragorn
    Linkelj egyetlen egy, nem TUF lapot amire 5év garanciát vállal a gyártója. Ennyit a marketing bullshit-ről.

    (#60460) nimfas
    A Pentium-ot csak a miheztartás végett írtam (ugye még a tuningot sem döntötted el).
    Tévedés ne essék a 9-es sorozat nem csak a Z97-es lapból áll. Ott a H97 is ami ugyancsak támogatni fogja a Broadwell-t (már írtam példát). Szóval megint ott tartunk hogy nem létszükség a tuning (két éve sem volt az). Persze ha van rá pénzed miért ne ....
    Akkor most tuningolni szeretnél, és egy "régi" K-s Haswell-t vásárolsz?

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák