Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz bluyoo #53453 üzenetére

    Ez természetes, mindenki tudja hogy neki hogy a jó, én meg szeretek is mókolni a géppel :)

    Xbox One: bandymnc

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz bluyoo #53453 üzenetére

    Bluyoo - "Ki hogy látja a kérdést! Nem lehet mindenki egyforma ... " - Nade Vezérigazgató Úr, mi ez az engedékenység? Itt mindenkinek azt kell akarnia, arra kell vágynia, amit a Bizottság helyesnek ítél, és/vagy engedélyez... Ha teret adunk mindenféle egyénieskedésnek, hogyan fogjuk végre megszilárdítani a bluyookráciát? :((

    Anytime (#53456) -

    Tisztelt Közgyűlés!

    Személyes megszólíttatás okán kérek csak szót, de egyben elfogultságra hivatkozva felmentésemet is kérném az őszinte véleményem megfogalmazásának terhe alól, mivel Bandi0000 baráti áron adott el nekem memóriát, s mivel őszinte reményt fűzök ahhoz, hogy Bandi0000 a későbbiekben eme barátságos árképzést a nekem eladandó csúcskategóriás alaplapok esetében is érvényesíteni fogja, érthető módon szeretném fenntartani irányomban tanúsított töretlen jóindulatát a jövőben is.
    Mindazonáltal az iránta tanúsított szigorú ítéletet az alaplapok (és egyben az emberiség) ellen elkövetett szörnyű bűn fényében teljesen helyénvalónak tartom, hiszen az, hogy 4 magos (ráadásul szorzózármentes!) CPU-ját olyan alaplapba helyezte, amelyben jóérzésű ember egy 2 magos CPU-t is csak az egyik mag letiltásával üzemelne be, lehetetlenné teszi az esetleges jóhiszemű gondatlanság enyhítő körülményként való figyelembe vételét, mégis kérném az eredeti halálos ítélet a jóval humánusabb életfogytig tartó kényszermunkára változtatását, jó magaviselet esetén a csúcslapokkal jutányos áron való kereskedés engedélyezésével egyetemben...

    Miklossssss28126679 - "Lehet kivandorolt egy masik forumra es ott megalapitotta sajat alaplaprajongo taborat!" - Ilyet sohasem tennék, egyrészt nem hagynálak itt Titeket, másrészt sokkal egyszerűbb egy bejáratott fórumot a saját igényeimnek megfelelőre átalakítani, mint egy újat létrehozni...

    BomiBoogie - "Ennyi erővel a fórumot is bezárhatnánk." - Most, hogy itt maradtam, igazán meghosszabbíthatnánk a nyitvatartást...

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák