Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuro!

    aktív tag

    válasz Gyuri27 #3242 üzenetére

    Hát engem is sokáig kiszolgált a mostani 2500+ bartonom, de már igen csak öreg(k)ecske!
    Nálam az a gond, h én videókarit jobban igénybe vevő game-kat szeretem! :U
    Én is anno amúgy a költséghatékonyság miatt vettem amd-t és nem bántam meg egyáltalán! Viszont most nagyon megy a ''parasztvakítás inteléknél'' elég hatékonyan, hozzá tenném! :DDD
    Van is alapja, csak hát na...régen nekem is intel volt a vágyam, h egyszer kipróbálom, most itt lenne rá a lehetőség, csak most meg már kezdenek éledni az amd technológiái, meg ezek az új csatolók (PCIE2, DDR3, meg ki tudja még mi...) és persze, h nincs megkönnyítve az ember dolga, mihelyst megvesz vmit, máris egy csomót bukik, mivel minden héten jön valami újdonság, még ha nem is sokkal jobb a réginél, de azt lassacskán ellehetetleníti! Akkor lenne érdemes ezeket megvenni, mihelyst kijön, dehát nekem (és sztem sokaknak) nincs rá keretem akkora, mikorra meg elérhető lenne, addigra megint jönnek a vakítások...! Így aztán lehet igyekezni előre gondolkozni, tervezni!
    Most én egy P35-ben, egy 6750-ben, 2 giga ddr2 -es ramban, meg egy 8800 gts-ben (igaz nincs 20 colos moncsim, de nem is kell akkora, most jó ami van, azért is a 320-ast választottam, mert max minőséget akartam, de nem 1600-nál nagyobb felbontásban, majd annak is eljön nálam az ideje, de nem most, majd ha lecserélem a tv-m egy olyanra, amire kirakom ezt is) láttam alternatívát hosszabb távra, de megint el lettem bizonytalanítva, mire bizonyos lennék magamban...! :U

    [Szerkesztve]

    Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

Új hozzászólás Aktív témák