Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz dezz #4583 üzenetére

    Személy szerint én sem vennék már TN panelos monitort, pláne 24"-tól. Na ezt mondom úgy hogy jelenleg is egy ilyen előtt gubbasztok:D
    Nemrég Plazma TV-n néztem meg néhány Disney mesét amit az előtt a TN-es csodámon.
    Persze tudom a plazma az teljesen más technológia jóval magasabb kontraszt stb..
    És megdöbbenve láttam hogy teljesen mások a színek. Na ekkor még erősebb lett bennem a tudat hogy én többet TN panelos monitort nem veszek. Még ha fél évig zsíros kenyéren is kell tengődnöm ;] ahhoz hogy össze gürizzem rá a pénzt.
    Bár én sokat is játszok ezért fontos számomra hogy ne szelem képesedjen vagy hogy lehetőleg a nulla felé tartson az input lag. De a képminőség érdekében hajlandó vagyok némi kompromisszumra. No meg ugye a valós válaszidő az nem egy esetben még jobb is itt mint egy TN-esen ahol csak a g2g-t szeretik kihangsúlyozni.

    Nekem is nagyon tetszik ez a Dell U2410 a listámra fel is került. Én max 200k-ban húztam meg a határt, ebbe még belefér.

    old_artist: Na mikorra várhatunk egy beszámolót a jó árusított S-IPS-ekről :DDD Bocs hogy zaklatlak, de már tényleg türelmetlen vagyok. Legalább annyit árulj el hogy milyen típusok lesznek ezek ;]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Aktív témák