Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz Rapid136 #816 üzenetére

    Kár ezen panaszkodni. Sokszor mi sem vagyunk különbek, be kell látni. Vagy csak én, én vállalom.
    Teljesen megértem azt, ha valaki szeretne egy telefonon vagy kompakton továbblépni, mert nem tetszik neki amit a monitoron vagy nyomaton lát. Elindulna valamerre, de semmivel sincs tisztában. Én is kb így kezdtem, ismerős. Szóval menjek el egy tanfolyamra? Aztán minek?
    Bennem nem volt soha semmi fotós ambíció, azon kívül hogy nekem örömet okoz egy-egy jobban sikerült kép, vagy csak jó érzéssel tölt el ha húzhatom a szarjaimat magammal az erdőben. Ebből megélni se tudnék szeretnék, mert nem bírná el a hülye hobbijaimat. Úgy látom ez nem annyira jól kereső szakma :N
    Szóval a művészeti képzéseket meghagyom másoknak, én meg maradok annál, amihez értek.

    Ettől függetlenül szívesen segítek másnak, majd egyszer ő is segít másnak, meg rájön ha beilleszkedik a közösségbe, hogy miért illik visszaolvasni.

    Hacsak valaki nem tesz az ügyért komám, akkor semmi nem fog megjavulni, de nem ám.

Új hozzászólás Aktív témák