Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    Topikgazda

    Sony A7C már offisöl

    Mindenben olyan, ahogy már a pletykákból is kiderült, gyakorlatilag megcsinálták az A7 III-at kompaktabb vázban, száműztek egy csomó kezelőszervet, így a kezelése maga a megtestesült fapad lett, továbbá elvettek egy kártyahelyet is. Az EVF is gyengébb lett (nagyításban mindenképpen), de ez mondjuk a kompaktabb kialakítás miatt egy vállalható kompromisszum szerintem.

    Váz: 1800 USD
    Kitben: 2100 USD

    Szóval a váz önmagában olcsóbb lett 200 dollárral az A7 III-nál (amikor éppen nem akciós, de szinte folyton akciós valahol). Szerintem ez nem elég árkülönbség ahhoz képest, hogy mit heréltek ki belőle. Szerintem sok utcai fotós is tök szívesen benevezne rá, de így szinte csak akkor ajánlható a még mindig fejlettebb és azonos árban simán hazavihető A7 III helyett, ha valakinek olyan égetően komoly szüksége van a szembefordítható kijelzőre, hogy nem tud várni az A7 IV-re. Nagyon nyomják ezt a "vlogger kamera" marketing szöveget, de aki kitben venné, az hamar csalódni fog a 28-60mm objektívben, vloghoz nem elég széles az eleje.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák