Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Alteran-IT #9647 üzenetére

    "Engem nem megsérteni, inkább felidegesíteni tudnál, az viszont általában nem ajánlott "
    Nocsak :D Miért is? Nem célom egyébként senkinek a felidegesítése, de most kíváncsi lettem, hogy mi történne. :) Ez olyan fenyegető volt, hogy na az nem ajánlott!

    "bár azért nem kell zsidóskodni" Nekem ez a szakmám, lehet te mint hobbista vagy itt, de én egész nap ezzel foglalkozom (fizetésért), majd utána csinálhatom ingyen szabad időmben, hogy ne tűnjön már zsidóskodásnak? :)

    "Tehát ha én megkérdem, hogy mennyi az idő, akkor ne azt válaszold, hogy Mari néni kolbásza finom volt tegnap"
    Ha a válaszommal egyértelműen kideríthető, hogy mennyi az idő, csak éppen gondolkodásra serkentem az illetőt, akkor a válasz több, mint korrekt. Nem megmondani a választ, de megadni a tudást eljutni a válaszhoz sokkal többet ér.

    "bár érdekes mód, neked se tetszett, mikor megírtam, hogy a VPN-t ki lehet játszani"
    Amit te írtál, hogy te letiltottad a saját felhasználóidnak, akik még elismerően is tekintenek rád.
    Elképzeltem a párbeszédeket:
    -neked se megy a vpn?
    -nem baxa meg, mennyire csodálom érte, mert nagyon tud, fasza csávó!
    -hát ha lány volnék, én dugnék vele, még így is nagy a kísértés... :D

    Azt a módszert amit írtál azt 2 mp alatt kerüli ki egy magamfajta. Nem célom megírni neked, hogyan, ezért nem is válaszoltam, főleg nem egy nyilvános fórumon, de akár több százezer forintot is feltennék rá, hogy ha én vpn-ezni akarnék a hálózatodon a saját notebookomon (vagy amin admin jogom van), akkor pár perc múlva élne a vpn kapcsolatom. A legszebb megoldásoknál pedig még csak rá sem jönnél, hogy valójában él egy vpn.

    A részemről lezártam, nem szeretnék foglalkozni többet ezzel, nem akarom megjavítani a világot, nem kell bizonygassak semmit, nem is akarok. Béke.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

  • bambano

    titán

    válasz Alteran-IT #9647 üzenetére

    a jogszabály nem úgy működik, hogy ami tetszik, azt kiválogatod és megtartod. ezért köszönd meg, hogy kérdezni is megtanulhatsz itt. (hint: ha úgy érzed, nem a kérdésre kaptál választ, akkor rossz kérdést tettél fel.)

    az pedig, hogy ki kap választ és ki nem, nagyon, kifejezetten NAGYON erősen függ attól, hogy méltóztatott-e az illető visszaolvasni legalább néhány hozzászólást, vagy sikerült olyan kérdést feltennie, ami már aznap is elhangzott kétszer.

    én például mindenkinek szívesen segítek, aki veszi a fáradtságot, hogy rendesen megfogalmazza a kérdését és látszik rajta, hogy szeretné megoldani, de elakadt. ezzel szemben nem válaszolok senkinek, akin az látszik, hogy kiszolgáltatni szeretné saját magát, saját maga semmit nem hajlandó tenni azért, hogy megoldja a problémát.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák