Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3shae

    aktív tag

    Sziasztok!

    Leírom, hátha segít valakinek..

    MSI K9 Neo V3 alaplap, Athlon 64 X2 4200+ processzor 800-as ramok (Kingston) és passzív Asus 8500 GT videokártya. Játékok alatt a topik címében olvasható jelenség. Gondoltam a kártya melegszik, ezért tettem rá egy ventilátort. Hiba nem oldódik meg. Nézem a procit, terhelés alatt 60-65 celsius fok. BIOS-ból feltekerem a ventilátort, azt hittem akkor ez lesz a ludas, de természetesen nem.. Videokártya csere, 8500 GT ki, helyette HD 2600 PRO be. Szaggat még mindig.. Ok, akkor alaplapi hangártya letilt, helyette SB Live berak, és telepít.

    Közben a legújabb Catalyst használata sem jött be, mert a Battlefield 2-ben randa textúrahibák voltak, de a 11.3-as ezt megoldotta, sőt a 3dmark03 is bőven több mint 1000 ponttal többet adott.

    Nem maradt más, mint a BIOS frissítése. Irodai gép volt a kicsikém, ott bizony nem szokták ezt frissítgetni ugyebár..

    Legújabb BIOS felröppen, és a hibajelenség MEGSZŰNIK !!! :) Sőt, azt is elmondhatom, hogy a gép általánosságban véve is sokkal jobb, gyorsabb lett. :))

    Üdv.

    Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

  • 3shae

    aktív tag

    Battlefield 2 azért néha csinálja még, de semmilyen más programnál nem tapasztalok ilyet, tehát valóban sikerült megoldani a problémát.

    Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

Új hozzászólás Aktív témák