Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz fokukac #5016 üzenetére

    Most téged meg ki kérdezett? Olyan vagy mint az ovisok rááll egy témára, hogy apu nekem kell az a maci és nem áll le pont olyan dedós hozzáállás. Jah és mintha azt írtad volna, hogy nem írsz nekem többet, de lehet kihagy a memóriád na mind1.

    Egyébként már bocs nem hajnal 2 volt és nem 180-al mentem át a piroson de már ezt is elfelejtetted na mind1 korral jár az ilyesmi. És már bocs de nem sok köze volt a két dolognak egymáshoz valamint nyugodtan lehet folytatni az álszenteskedést... ja bocs tudom itt mindenki szabályosan közlekedik csak én nem... ezt el is hinné az aki soha nem ült kocsiban vagy nem látott forgalmat életében...

    Roncsom: köszi jól van, neked is...

    Mindjárt jön peterkeT is, hogy csúnyákat írok akkor pls olvasson vissza majd és ne csak engem toljon le, thx, mivel most sem én kezdtem mást szidni, még1x thx.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák