Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #64791808 #30443 üzenetére

    értem én (nem provokációnak szánom), az ilyen szituációkat meg józanon is próbálom kerülni... hogy a példánál maradjunk: faterom sógora busszal ment át rövid időn belül 2 részegen is, akik az úton feküdtek... az első talán gyalog volt és a boncolás azt állapította meg, hogy már rég halott volt és úgy feküdt az út közepén... a második talán biciklis volt, kivilágítatlanul, szintén az úttesten fekve... az első eset után is kikészült és hónapokig nem ment vissza dolgozni, a második után pedig "nyugdíjazták"

    30442: lakott területen belül úgy tudom nem kötelező a láthatósági, ha van közvilágítás... lámpa meg van elől-hátul, plusz vagy egy tucat fényvisszaverő, hogy minden irányból észre lehessen venni ...ilyen alapon egyébként meg akár a lakott területen kívül kivilágítatlanul bringázókat is legalább annyira lehetne büntetni, mint a részegeket, mert azok eddig "több meglepetést" okoztak nekünk

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák