Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    Sziasztok, végigolvastam a topikot, szeretnék párat kérdezni office 365-tel kapcsolatban.
    Ebből a kisvállalati prémium verziót nézném ki.
    Az alapvetés az, hogy az irodában windows 7-et (professional 64 bites) használok, itthon mac-et OS X Mavericks-szel, mobileszközként egy androidos és egy BB 10-es telefont, illetve egy ipad-et. Gondolom nem lesz egyszerű.

    A kérdéseim lennének:
    1. Ha az ingyenes próbahónapot elkezdem ennél a kiválasztott kisvállalati prémiumnál, és ez alatt az idő alatt nem jön be, akkor uninstallálom a programokat, és ami a laptophoz járt Office Starter 2010, az fog működni tovább?
    2. Ha tetszik a csomag, akkor - ha havi fizetést választok - hogyan működik a számlázás és fizetés? Mik a fizetési módok? Csak kártya? Hogyan kapok számlát? Átutalás nincs?
    3. Az outlook-nak van webes felülete? Látom az appoknak van.
    4. Ha nagyon bejönne a levelezőszolgáltatás amit adnak hozzá, akkor a migrálás gmail alól hogyan megy? Címeket szeretnék vinni, illetve 8 évnyi naptárat, ezt felhőben tárolni és a fenti eszközökön szinkronizálni (a sima, nem fizetős msn-es címemmel ez megy minden eszközön, gondolom a fizetős verziónál se lehet gond). Az 50 giga tárhely a leveleknek nagyon csábító.
    5. A levelek ugye hagyhatók a szerveren, mint a gmail-nél? IMAP elérés ugye van?
    6. Olvastam a topikban, hogy DX10-es videokártya kell neki. Nekem integrált van (a gép Thinkpad T420). Ezzel menni fog, ugye?
    7. Elsőre evidensnek tűnt, de azért megkérdezem, hogy ugyanazzal az azonosítóval használhatom 1 előfizetéssel (egy fiókkal) az irodában a programokat és a szolgáltatást a win7-es gépen, és itthon az osx-en.
    8. Ha akarom, lehet olyat csinálni, hogy egyszerre megy ugyanannak a könyvtárstruktúrának csak a backupja skydrive-ba a windowsos gépről, de emellett szinkronizálás megy dropboxon keresztül két gép között? Tehát a skydrive csak mentene, a dropbox szinkronizálna?
    9. Vajon meddig marad meg a win7 támogatás? Nem szeretném lecserélni a rendszert, jól működik, és a 8 nem is tetszik konkrétan.
    10. Van egy saját domaines email címem, az később bevihető az office 365 alá? Értem ez alatt, hogy az MS hostolja az emailt? Ez benne van, ha van egyáltalán ilyen, a kisvállalati prémium csomagban?

    Bocs, hogy ilyen sok baromságom van, inkább összeszedtem egybe, mint hogy 32 külön hozzászólással kezdjek, aztán meg követhetetlen legyen hogy mi lett kiderítve, meg mi nem. Hátha másnak is fontosak lesznek ezek később. Előre is köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák