Hirdetés

Aktív témák

  • T-CAT

    tag

    Szaisztok!
    A köv. érdekes probléma lépett fel FUJITSU SIEMENS M6453G nevet viselő notebook-omnál! Van egy ''Microsoft Wireless Notebook Optical Mouse 4000'' kódnévre cincogó USB-s egerem, amit személy szerint nem csippant a noti.

    A probléma:
    Amikor be van dugva az egér, semmilyen körülmények között sem akar bekapcsolni, semmilyen energiatakarékossági funkció! (screensaver, stb...) De csak ezzel az egérrel!!! Logitech hason kategóriás egérkéjénél nincs ilyen gond, sőt többféle USB-s vezetékes és vezeték nélküli egérrel próbáltam, mindegyikkel mükszik a screensaver.

    Egér driver fel, le, szórakoztam az USB-HID beállításokkal, semmi. XP Prof. HUN, XP Home edition HUN, ugyanúgy viselkedett! Kipróbáltam szerintem minden variációt! Ha viszont kihúzom az ereret egyből mükszik!!!! :O

    A poén: Többféle, újabb, régebbi notiban próbáltuk ezt az egeret és mindenhol OK volt, nem volt ilyen probléma!!!!! :( :F

    Nem szeretném kicserélni az egeret, mert különben meg vagyok vele elégedve, de lehet, hogy muszáj lesz, ha nincs más megoldás

    Valakinek ötlet? Szerintetek????

Aktív témák