Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Ear001 #77639 üzenetére

    Jó, hát minden viszonyítás kérdése. Múlt héten találkoztam FEDman-nel figyedett az oldalán valami olyanféle kis neszesszer, amiben ránézésre a pénztárcám, az ND1000-em, meg pár pótakku férne el. Erre előszedte belőle az X-E1-et a 18-55-tel az elején, meg mellé befér még egy fix. És ugyanebbe a táskába a G3 bajosan fért el a 20/1.7-tel, hála a túlnyúlásainak. És igaz, nekem már túl sok a felszerelésem, de most a Pro2-nél is sokalltam a méretet, a súlyt, egy X-E3 kellene, kihajtható kijelzővel. Jó, a T1 is pont jó méret egyébként, az X-T10 meg eleve kis pöcs, rácsavarom a 18/2-t és sájniszekszi pöttömnindzsa. De a Sami 12-vel is csak ekkora. Persze ez nem tudja überelni mondjuk az E-M10 + 45 párosát, azt pont a minap fogtam (és majd nemsokára megint), az tényleg aprócskablues.

    Az egész "vita" tökre leegyszerűsíthető. Beharangozták a Laowa 7.5-et, aminek megörültünk egy páran és szóba került, hogy a két anyacég szégyellhetné magát, hogy évekig szartak a júzerek kérésére és végül egy kínai cég hozta ki a hiánycikket. Ebből lettek már az oldalhajtások, hogy Pro helyett erre is lehetett volna némi erőforrás, meg ez nagy, meg az, aztán szaraboké, nemcsaktesztelnikéne, stb.

    Én meg nem művészetet tolok, pont ugyanazt és ugyanazért csinálom, amiért te: a saját kedvemért. Csak már egyre jobban lesz@rom, kinek mi tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák