Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korkor

    csendes tag

    válasz Kobe #104247 üzenetére

    hasznos dolog, igen. és hidd el, nem kis időt gugliztam meg írogattam a magyar árakat a megfelelő összehasonlításhoz. Azt pl. megnézted, a konyhai papírtörlő hány rétegű, hány lapos és azok mekkorák? Mert különben úgy jársz, mint a tonhalkonzervvel: nem, ilyet nem kapsz 3000 alatt 2x160 g csomagban... Olcsóbban, másmilyet, nem mexikói keverékest sok zöldséggel, hanem mindenféle olcsóbb zöldségeset, azt igen, én is láttam pl. Tescoban, de az nem ilyen, az a 'filléres'. A tiszta tonhal steak olcsóbb, mint a mexikói köretes tonhalsteak. Amúgy nem voltál figyelmes, én nem 1x160 g hanem 2x160 g csomagárat írtam.! Ezt eldupláztad :D . Máris 3000 helyett 1500 egy normális darab. A virsli meg nem műbeles sz.r alig húsból, mint itthon, az is más kategória. Van belföldön 2000 Ft/kg áron is, de olyan 'virslit' Te sem szeretnél enni. Ravioli: legolcsóbb teszkós, sonkás aktuális ár 2289 Ft/500 g = 4578/kg. Nagy különbség máshol sincs. Az extra szűz olívaolajból sem mindegy milyen, itthon 4500-15000 Ft literes áron között találsz 'igazit', gyártótól függően. Hidd el, normálisan körbejártam, bár természetesen találni olcsóbban alacsonyabb minőségben bármit. A rizst mondjuk a létező legolcsóbbat írtam kint is, bent is. A haltermékek itthon bármilyen formátumban mindenképpen min. dupla-triplája mint kint.

Új hozzászólás Aktív témák