Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • printer71

    csendes tag

    Üdv, Mindenkinek !

    ugyanaz volt a problámám mint az előttem hozzászólónak :) , aztán elkezdtem teszteket leírásokat olvasni . Van több gép ebben az ársávban de mindíg arra jutottam az olvasottak alapján , hogy a Sony RX 100 az Isten . Habár jobban tetszettek a kis MILC-ek a komolyságot sugalló kis tömzsi objektívjükkel , de hát a szakértők az mondják , hogy az RX 100 a legjobb hát vegyük azt .
    Tehát vettem egy RX 100ii-t az fért a keretbe . Nagyon zavar viszont a nézőke hiánya . De valamelyik teszben láttam egy olyan megoldást hogy a tesztelő ( vagy felhasználó , nem is biztos hogy erről a gépről volt szó , rengeteg tesztet leírást olvastam , esélytelen , hogy megtaláljan ) , mivel Öt is zavarta a nézőke hiánya egy műanyag tölcsérszerű valamit tett az LCD-re . Le volt írva , hogy mi a neve , és hogy az e-bay-en van fillérekért Ez a " tölcsér " a szűk részén " összerántotta " a képet és olyan volt mintha egy nézőke lenne . Az a baj , hogy sok tesztet olvastam Google fordítóval is , esélytelen , hogy megtaláljam .
    Tehát szerintetek tudok valahogy nézőkét varázsolni az RX100-ra ?

  • printer71

    csendes tag

    válasz Dr.NX #61824 üzenetére

    Ezer hála , és köszönet ! :C . Ez volt , van ennek magyar neve ?
    De igen , logikus lett volna a III-ast venni , így utólag , de nem tudtam , hogy ennyire hiányzik majd a nézőke :((
    Zalaegerszegi Media Mart-ban RX100 III , 136000 , utoló darabok , hátha valakit érdekel

Új hozzászólás Aktív témák