Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ceree

    senior tag

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Átnyálaztam jó pár oldalt a fórumból, de több időt nem tudok már rá szánni, hogy teszteket kutassak fel, így inkább kérdezek.

    A legfontosabb, hogy egy jól használható, lehetőleg manuális beállításokat is tartalmazó, könnyen hordozható, jó képminőséget produkáló gépet vegyek. (A családban van Bridge gép, de azt nem igazán praktikus hordozni.)

    A (már egyébként megkurtított) listám a következő:
    Canon 115 HS 119€
    Fujifilm T200 130€
    Nikon S6200 134€ (Csomagban plusz 1 aksival, bőrtokkal és 4gigás kártyával.)
    Samsung PL210 101€
    Samsung WB690 130€

    Panasonic-ok kihúzva, mert nagyon zajos képei miatt nem tetszettek (TZ1 és FS30 van a környezetemben.) Viszont senkinek nem ajánlottatok kompakt Nikon gépet. Ennek mi az oka? Mert a fent írt ajánlat nagyon vonzó számomra, és a gép is tetszett, csak nem merek beleugrani. Főleg úgy, hogy a 115-ös Canont ajánljátok mindenkinek. (Bár nálam talán picit más a mezőny.) A T200-as és a WB690-t sajnos nem tudtam megfogni, azok picit talán már túl nagyok is, hogy csak zsebre vágja az ember. Megéri egyáltalán rájuk a plusz pénzt áldozni? Sajnos elég szűkösek a keretek. Utóbbiról rendes tesztet nem is találtam.

    Ezek közül melyiket ajánljátok? A felhasználás módja abszolút vegyes, kültér, beltér, tájkép, csoportkép, minden.

    Köszönöm a segítséget!

    Másolat_eredetije

Új hozzászólás Aktív témák