Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz syberia #127573 üzenetére

    ismerem a b3-at, a 450 bt is sf belsős, nem is értem mért nem ajánljátok, alap 13k-s áron sem rossz, de okosan 10-ért ajándék
    az biztos hogy egy hexa nyugodtan elbújhat mellette, és az drágább
    rmx-nél nem indulna be nálam a venti, mondom már sokadjára :) most prime+furmark mellett van 320w körül a fogyasztás, és majd a vga-t valamikor cserélem, ennél csak kevesebbet fog enni a gép - játéknál most is max 220-250w konnektorból -, az 550-es seasonic ventije csak és kizárólag prime+furmark alatt indul el több perc után - de ezt is mondtam sokszor ( : -, és kézmelegnél esetleg pár fokkal melegebb
    - sztem nem igaz, hogy 30%-ig passzív csak, van az lazán 40, de lehet 50 is, lehet figyeli a hőmérsékletet is és annak is függvénye -

    szerk:
    jah igen, evga-val az a bajom, h arra csak két év gart adnak ufóéknál, most megnéztem, evga 7 év gart ad - a termékek 95%-ánál megadjáka teljes gart de van pár dolog aminél nem -
    nem sos a tápvásárlás most már, holnap beszélek velük, volt már olyan h valaki rájuk csörgött x terméknél, h a gyári gar ennyi meg annyi, mért nem annyival adják? és úgy számláztik ki
    a legszimpatikusabb igazából az lenne, kis sz@ros bt 450 elég meggyőző, és persze az csak belépő náluk
    amit nagyon furcsálltam a seasonic 450 focusnál, hogy nincs védőgyűrű a burkolatban, ahol kijönnek a tápból a kábelek, anno ez azért legtöbb értelmes tápban volt 10 éve is - ugye annyi lenne a szerepe, h véletlen se vágja el a burkolat a kábeleket -, a kis evga-ban pl van

    KAMELOT
    neked má' nem mondok semmit, felesleges, de azért köszönöm.. :)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák