Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • jeni

    félisten

    Furcsa a helyzet,de azért megkérdezem tőletek :F

    Adott egy Pentium 4 Asrock i65PE-2,8GHz inteles proci,2 giga Geil ram,egy 40 gigás Maxtor HDD és egy 250 gigás Samu HDD egy Pio 108 DVD iró valamint a AGP-s HD3850 videó kari
    Két napja kaptam vissza javításból a Chieftec 420W aktív tápomat garival.Ami feltűnt,hogy volt mikor a gép bekapcsol de a monitor nem.Újra indításnál kapcsol csak be,és indítja el a moncsit (Samu 2494HM) ,pedig más-más kábelre tettem a 2x12 voltot a viedokarinál.

    Lehet,hogy hiába van külön mégse bírja el a táp,vagy valamiért javításból legyengítve kaptam meg?

    Több helyen lett írva,hogy el kell bírnia ezt a karit is. Megmértem digitális fogyasztás mérővel normál állapotban 120W érték jön ki. Játék módban NFS Shift-nél meg 210W érték jön ki elsőre,de egy idő után a játék alatt leesik kb.180W értékre az érték..
    Rátenném a 2 hete vett FSP 40W 60APN tápot,de várnom kell vele,mert azon nincs elegendő MOLEX csati a kábelen.

    Esetleg húzzam le a 250 gigás HDD-t,de azt egy külön sata ( (azon1 db sata dugó van) kábelről kapja a nyaftot.
    Persze nem tudom,hogy a chieftec amit jó 6 éve vehetem az hány % hatékonyságúnak fele meg.

Aktív témák