Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz vzsryl #40133 üzenetére

    nekem is van egy 500as GLN60am otthon, teljesen csendben volt mind a CM690ben mind a Cosmosban. amennyire én használtam (proc max 100W, vidkari 110, 6 vinyó, egy optika, 4 kétoldalas memória, 10 venti -ebből egy 2800RPMes és két 2000es- két panellel) arra betonstabil volt. halk volt (gépet nem lehetett megállapítani, hogy ment e, a radiátor túlharsogta)és jól bírta a 24/7et. konkrétan másfél évig gyakorlatilag 24/7ben ment (kivéve amikor szereltem a házat).

    baja a kevés csati: egy 6pines, 6 molex+2 sata, nekem kevés volt. az OEMszürke szerintem szexi:DDD

    jelenleg már nem biztos, hogy megvenném, van jobb hatásfokú táp hasonló árban (ld a kérdéskörömet, a Giga 460 a kistesója az otthoninak). 2008januárjában viszont remek vétel volt.

    Dyno: a 650est nem tőled kérdeztem, hanem csak úgy, viszont az összeszedett válasznak örülök :R akkor ezennel megbukott az elméletem, hogy a ház nem szellőzött rendesen, valamint brutálisan evett a gép (a 3870x2 evett max 200Wt, a 8ezres széria se veszélyes, a többi meg max 70W), ez max 400W első ránézésre. annyi por meg nem mehetett bele, hogy ennyitől megsüljön.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Aktív témák