Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gamface

    csendes tag

    Sziasztok.
    Segítségre lenne szükségem, nem tudom milyen telefont vegyek, több szempont van és nem tudok dűlőre jutni.
    T-mobilba vásárolnám, ha az ár nem lenne fontos szempont akkor egyértelműen htc one készüléket vennék, de mivel ugyanazzal az előfizetéses csomaggal 110ezer forint, amivel az Iphone 5 49ezer forint, illetve a sony ericcson xperia z 46ezer forint így az kiesik. Az S4 80ezer, már ennyit sem szeretnék kiadni telefonért, elég havonta fizetni a csekket.
    Szóval marad az iphone 5 és a sony ericcson xperia z.
    Egyébként eddig iphone 4-esem volt, meg voltam vele elégedve, de már ideje lecserélni.
    Netezésre, kamerázásra, mindennapi használatra, semmi extra.
    Annyi még hogy fontos a multimédia, jól szóljon a hangszórója, és játékok is fontosak.
    kb 2évig biztos meg lesz a telefon hogyha megveszem szóval hosszú távra tervezek.
    Az sem elhanyagolható hogy szerintem 1-2év múlva az Iphone valamivel többet érne mint a sony ericcson, de viszont úgy tudom a sonyra 2év gari van iphonra csak 1.
    Amúgy sok rosszat olvasok az xperia z-ről, nem tudom mi igaz belőle.
    Kíváncsian várom a véleményeket, ha más telefont tudtok ebben az árkategóriában az is jó lenne. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák