Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz quailstorm #23998 üzenetére

    Nagyon jó telefon az S3, elismerem...használtam már én is (persze nem az enyém volt hanem ismerőse :D ) és a gyári rendszer tényleg nem az elvárható sebességgel fut...A sok samsungos extra (pl smartstay, az ilyen mozgásos dolgok, stb) elfoglalják a RAM felét....cyanogenmoddal egész biztos rendben van a sebesség....
    Viszont: sokan hosszútávra terveznek egy telefonnal (köztük én is). A Samung felsőkategóriás telefonjai nem tesznek ennek eleget...nekem nem is a pentile-al van bajom...(persze csak 300 ppi felett.) hanem azzal hogy. azAMOLED beég... Inkább veszek egy S3 hoz hasonló teljesítményű, IPS kijelzős telefont, mert az bírja....ha pedig népszerű a készülék, akkor úgy is lesz vagy van rá cyanogenmodd
    Meg sajnos még mindig túlárazott az s3...fele annyiért kapsz már egy 4X HD-t, ami ha persze erőben nem ugyanaz, de cyanogenmod szintén van rá, ami teljesen gyorsan is fut....tehát így nézve nincs sok előnye az s3 nak pl az LG hez...talán a kamera és a wolfson chip.Én pl ezért nem is igazán ajánlom...Max az S3 LTE-t mert ott a 2 giga miatt nem zárja be az appokat....
    :)

Új hozzászólás Aktív témák