Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Swami #39134 üzenetére

    az adroid mellett az ios kompromisszumokkal teli, bár sok korlátja feloldható különböző alkalmazásokkal, de akkor is erősen elgondolkodtató azok számára, akik az android oprendszert által adott lehetőségeket minden szempontból teljesen kihasználják!
    cserébe az ios stabilabb, gyorsabb, egyszerűbben használható - valamit valamiért...
    eltérő kategóriák, vannak funkciók, amikben az egyik jobb, más szempontok alapján meg a másik, egyéni felhasználási igények döntenek, hogy kinek melyik jobb/célszerűbb!
    nekem sgs2 után van most i4s, szóval van viszonyítási alapom, de nem vagyok elfogult!
    maga a telefon milyensége más kérdés, nekem sokkal jobban bejön az i4s kialakítása, minősége, a kijelző érzékenysége, és még sorolhatnám, hogy mik, mint a korábbi telefonjaim esetében, egyedül a kis kijelzőt kellett szokni a nagy sgs2 után, de sok másban kárpótol a jelenlegi telefon! kézbe kell venni, használni kell, a többségnek más lesz érzetre, mint egy műanyagos telefon - mondom ezt úgy, hogy az sgs2 sem akart szétesni, vagy ilyesmi!
    sgs2 alatt - amikor még nem volt eldöntve, hogy i4s lesz, csak újítani akartam - én is nézegettem a lumia 800 telcsit, de nem fogott meg kellően, nem okés még teljesen a wp sem, meg maga a telefon sem jött be teljesen.

    [ Szerkesztve ]

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

  • Rotate

    veterán

    válasz Swami #39134 üzenetére

    szerintem az Arc S-nek sem jobb az anyagminősége mint az SGS2-nek, szóval akkor az is kiesett...

Aktív témák