Hirdetés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz utgyuru #17302 üzenetére

    C6/X8/X6 (5ös skála)
    Kijelző 3/3/4,5
    Bill 4/2/3
    Összeszerelés 4/5/4 (utóbbi hátlap alatt papírral értendő persze)
    Navi 4/3/4 (Garmin/Igo-val 5-5)
    készenlét/hálóaztfüggőség 4/3/4
    Fényképek 4/2/4
    Sebesség: Nem használtam X8-ast, videók alapján nem tudok egyértelműen pontozni; mindenesetre X6 gyorsabb mint az N79em volt, pedig nem volt lassú(gyors se!).
    Memória: Android 256Mb rammal hasonló lehet mint S60 128Megával 8korrekten 'felextrázott' rendszer esetén.

    Tetszenek a SE android UI-k, bár azzal is jár hogy froyo sose lessz rá, megint hackelni kell és megint csak flashlite (ahogy symbianon is).

    Más kérdés hogy C6nek a mini prot raknám ellenfélnek, X8nak meg talán az X6ot, de az meg ugye jobb nála. X8 szerintem elég gyengén sikerült házon belül (multimédiás szemszögből közelítem meg a telefonokat elsősorban), C6 semmit nem csinál különösebben rosszul (különösebben jól sem).
    Árban hasonló ligában játszik az X6, 8Gb memó, tűrhető füles, kapacitív kijelző karcálló üveggel, inkább zenemobil, de képei is jók (vaku kicsit közel van az objektívhez, így a képek alján illik hagyni egy kis helyet hogy ne a témára rakjon 'fátylat' és akkor szinte észre se lehet venni). Kijelzőben veri a másik két versenyzőt vastagon,
    Ha csak C6 és X8, 'multimédiás kérdéssé' degradálódik hogy melyik kell/tetszik.

    Ezek a telefonok nemrég játszottak nálam a szorítóban... :R

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák