Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz milan26 #75751 üzenetére

    Lastpass tiltólistás!
    Ha kell az aktív, felhős sync, akkor bitwarden jó kiinduló!
    Ha offline is elvagy (manuális szinkronizálás), KepassXC, KepassDX és Strongbox fenti OS-ek sorrendjében (egy adatbázis-nyelvet beszélve), de bármilyen nemű felhő hiánya mellett.
    Vannak még ha fizetnél érte, de topikja van részletekért. :R

    (Átálláshoz ajánlom mindet belevezetni, madj átmenni minden, jelszócserével! Előbb szokd meg, hogy mi hogyan is működik... mi mit csinál, akkár a kétféle (felhős felhőtlen) hozzáállást is végig próbálgatva, majd szépen egyesével mindent lecserélve.)

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • akos_ur

    aktív tag

    válasz milan26 #75751 üzenetére

    OFF-ba teszem itt, mert valóban van külön topikja a jelszókezelőknek, de:

    én a Kaspersky Password Managert használom évek óta, az ég világon mindent tud, van benne jelszó generátor, felhős szinkron, telóra gépre, mindenhol elérhető, tudsz jegyzeteket beleírni, képeket tárolni, bankkártya adatokat kitölti... android telón is használom, ujjlenyomatos belépés, az appokban is ki tudja tölteni a login mezőket... van ilyen jelszó ellenőrző, ha valamelyik jelszavad kikerült esetleg, sőt, nemrég authentikátor is került bele, kiváltja a google félét... szóval szerintem egy 10/10-es program... külön is elő lehet fizetni rá, de a Plus és a Premium verizójú Kaspersky-k tartalmazzák... illetve 15 bejegyzésig ingyenes, szóval ki tudod próbálni... letisztult és érthető felület, csak ajánlani tudom...

Új hozzászólás Aktív témák