Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz BigBear #74350 üzenetére

    Ha visszaolvasol ebben a topikban vagy a Kaspersky saját topikjában, akkor megbizonyosdhatsz róla, hogy az ügyfélszolgálatuk, pontosabban a technikai support példás. Olyan logokat, adatokat, jelentéseket kérnek be és addig piszkálják a gépet amig nincs megoldás. Sőt! Mondok jobbat, ha arról van szó és gép specifikus egy probléma soron kívüli frissítést is legyártanak, csak, hogy megoldódjon a problémád. Ergo, ott vagy nem csinált a rendszergazda semmit vagy leszarta! 2004 óta használom a terméket, ismerem minden nyűgjét és előnyét. De azt tudom, hogy ha valaki, főleg cég bejelent hibákat, akkor azokat megoldják és olyan nincs, hogy nem találnak vagy nem akarnak megoldást találni a termékük problémájára.
    Ezt nem a védelmükben mondom, hanem azért, mert tapasztaltam és tudom!
    Egyébiránt, én pont az vagyok, aki nem csak szereti a terméket és a céget, hanem a hibáit is leírom keményen! Nem vagyok elfogult fanjuk! :R

    Próbák általam -> Defender, Malwarebytes, Fsec, Avira, Avast, ESET, -> egyikkel se volt gondom. Ez alapján hadd jelentsem ki, hogy valami nem volt oké a Kasperskyvel.
    Ja, almát hasonlítasz össze a körtével, így meg nem állja meg a történet az igazság próbáját. Defender és társai egyszerűek mint a faék, és nincs bennük semmi komolyabb, mint a Kasperskyben.A Kaspersky a leg összetettebb termék, és ennek is köszönheti a védelmének erősségét. Nyilván minél bonyolultabb egy termék, annál nagyobb lehet a hibalehetőség és ez bármelyik termékre igaz!

    Félreértés ne essék én nem akarlak meggyőzni és megtéríteni sem! Kinek a pap, kinek a papné, tehát ha nem tetszik egy termék és elvesztetted iránta a bizalmat, akkor az érthető!
    Nekem is vannak olyan AV termékeim, amit ha fizetnének se raknék fel a gépemre, de ettől még valaki imádja.
    Én az ellen szólaltam fel, hogy volt a mondandódban indulatos eszetlen fröcsögés és nem éppen tényszerű állítás.
    Ha leírod, hogy neked nem tetszik a GUI-ja, vagy a menürendszere, vagy túl sok felesleges motyó van benne, akkor ezt elfogadom, mert mindez szubjektív! De azért lefoshozni valamit, mert gond van vele és megoldást sem akarunk keresni rá ténylegesen, azt nem tudom és nem is akarom elfogadni. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák