Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack Oneill

    veterán

    válasz Szellem. #47517 üzenetére

    Errol van szo :)
    Es ez sajnos nagy baj, mert igy soha nem fogjak elfogadtatni a felhasznalokkal a termekuket.

  • daimonion

    senior tag

    válasz Szellem. #47517 üzenetére

    Nem várok el a szakmaiságot mert Én sem vagyok szakmabeli csak "ugatom" a számítástechnikát. DE elvárható minimum számomra, / és ezt a való életben is megkövetelem a munkatársaimtól és magamtól is/ hogy ha valaki foglalkozik valamivel és az látszik is a produktumon akkor nem mondom rá hogy sz@r vagy azt hogy bohóckodik.Hiszen sok energiát és időt öl bele.Az hogy a produktum nem olyan akkor istenem akinek nem tetszik csináljon jobbat, vagy ne nézzen rá :D
    Ugyanez igaz az MS esetében.Tény és való,hogy magára hagyta a védelmi eszközét és nem foglalkozott vele eddig sokat.Hogy ez miért történt azt csak a jóisten tudja, mert azt sosem tudjuk meg, hogy a kezdetekben milyen egyezségek születtek a háttérben és ha valóban születtek azokat az utóbbi időben ki vagy kik rugták fel.Mert valami történt aminek a hatására az MS a Win8 és főleg a Win 10 óta igen erősen ráfeküdt a biztonság témájára. Szerintem ennek tudható be az is ami mostanság történt/ történni fog a Windows Defender háza táján.
    Az meg teljesen jogos igényként merül fel ,hogy ha már vannak olyan képességei a rendszernek terméknek amelyekkel fokozható a felhasználók biztonsága akkor alapból miért nincsenek bekapcsolva, vagy miért nem teszik egyszerűen elérhetővé ezeket a beállításokat. Igen sok dolga van még ezen a téren az MS nek.A Külső gyártók meg szerintem igen sokat "tettek" azért,hogy ez a folyamat elinduljon. Bugos termékek, sok marketing fejlesztés semmi csak igen kevés esetben és elsősorban pénzszerzés. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák