Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz Pano #36723 üzenetére

    Megnéztem, de nem próbáltam ki azt a metódust, mert fentebb írtam neked a bevált módszerem.
    Jelen esetben, nem azon volt a lényeg, hogy amit kipróbáltál az nem volt az amit szerettél volna, hanem a honlapon van egyértelműen leírva, hogy melyik termék micsoda, és mit tartalmaz!

    A windows frissítési problémád esetén nem derült ki a számomra, hogy pontosan melyik windows esetében nem ment a frissítés. Jelen esetben egy laptopon küzdök mert nem fut le a frissítés, viszont ezen nincs f-Secure. Windows 10 és a beépített Defender fut.

    Azt nem állítom, hogy az F-Secure termékei nem hibátlanok. Az viszont biztos, hogy kevesebb a probléma, és közel nem követnek el olyan szarvas hibákat mint pl. a Kaspersky. Jelenleg amióta használom, ez már majdnem fél év, semmi bajom nem volt a termékükkel! Pedig, aki ismer a fórumban azt tudja, hogy nagyon háklis vagyok mindenféle bugra, vagy rendellenes működésre és rendszerterhelésre.

    A torkodnak meg nem estem. Az esetleges félreértést pedig keresd magadban. Tényt közöltem, és semmilyen letorkolás és egyéb nem állt szándékomban. Megsérteni, meg pláne nem szerettelek volna. Szerintem nem is volt miért.

    Kérlek, próbáld ki azt a megoldást amit írtam neked feljebb, ha érdekel az F-Secure IS. Ha nem akkor nincs miről tovább vitáznunk. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák