Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    válasz blattida #28590 üzenetére

    Elfogadom a negatív kritikát is hogy nem értek semmihez hiszen 20 éve űzöm csak az informatika világát így nem értek semmihez benne de nem is állítottam sohasem hogy ezek a termékeket minősítő tesztek...
    Ha olyan jó a BD akkor miért olvasni mindenhol hogy sok baja van és nem is annyira hatékony mint az annyira nyomják...

    Más:
    Mivel ezek a források publikusak és ahogy itt mondogatja mindenki a gyártók is ismerik ezeket így szerintem pont gáz hogy ekkora a szórás a felismerésben...de kinek mi...
    Az én szándékom az volt hogy megnézzem alapbeállítások mellett a kevésbé hozzáértőknek mi lehet jó alternatíva...
    Igen énis tudom, hogy ki lehet egészíteni a védelmet akár böngésző védelemmel akár más eszközökkel de kíváncsi voltam önmagában mit tudnak egyes szoftverek.

    Ui. Amiket nem ismertek fel az adott szoftverek azokat realtime védelem aktiválása után futtatam is és nem jeleztek továbbra sem így szerintem elég értelemszerű a dolgok állása...

    És nem csak arról az egy oldalról informálódom és gyűjtők dolgokat csak nem fogok ide több tucat oldal címét belinkelni mert nem ere van ez a fórum...

    És ha változik a véleményem az csak azt jelenti, hogy tovább mélyültem el egy adott programban...

    Ha olyan malwareket és vírosokat tesztelnék amiket én írok vagy iratok akkor nyilván egyik szotver sem jelezne rá amíg nem kerülnek bele az adatbázisba vagy olyan folyamatoknak álcáznám amire nem is reagálnának amproaktív védelmek, így akkor mivel is kellene tesztelni???
    Etikus hekker előadásokon is erről beszélnek sokszor és én is tudom, hogy az adatbázis alapú dolgok elavultak, de hogy futtatásnál sem jelez egyik se sok dologra az aggasztó (több forrásból is szereztem be tesztfájlokat)

    Avast pedig tudom, hogy az egyik legjobb de tele lett a tököm, hogy egy csomó mindent átengedett a gépemre és csak direkt kereséskor vagy más progik scannalésekor derült ki...de van nála jobb a vbn szerint se van nagyon az élmezőnyben...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák