Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TFSi

    őstag

    válasz BigManus #21778 üzenetére

    Először is köszönöm Neked és Plag-nek a reagálást! :R

    A kasztrendszer kiépítése nem oldaná meg a topic gondjait, valahol ezt a dolgot nem lehet erőltetni sem (micafighter), de az érem másik oldala a szakmai kemény mag hiányából fakadó kiüresedés. Ez van most. Emlékszem, három éve, amikor csatlakoztam, már akkor is leszállóágban volt a topic, ahogyan Plag már jó pár hónapja, talán éve említette, de számomra még az a leszálló ág egy napja is annyi tartalmas szórakozást adott, mint most kb. egy hónap, vagy még több.

    Megértem az elfoglaltságotokból történő távolmaradást, nekem sem könnyű időt szakítani a posztolásra munkaterhelésem miatt, de egyelőre megoldom, hogy rugalmasan dolgozzak 12 órát ugyancsak vezetői állásban. Egyébként a posztjaim viszonylagos sűrűsége relatív, éppen a ti hiányotoknak tudható be, ezáltal felülreprezentálódok a fórumon...

    Laca, ez a kiöregedős szövegen azért jót mosolyogtam... :P Persze nem vonom kétségbe, félre ne érts, de akkor is, bőven van még a nagy "öregnek" muníció a tarsolyában. ;)

    Várom a jó szelet, hátha eljön megint és ismét megosztjátok tapasztalataitokat, "élményeiteket" a védelmi megoldások terén!

    :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

Új hozzászólás Aktív témák