Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz M3oH #13467 üzenetére

    Abban biztos lehettek, hogy ha gáz van, nem fogom elsunnyogni! :) Sajnos az elmúlt években sok dolgot megtanultam. Köszönhető ez a saját tapasztalataimnak, meg ennek a fórumnak és lakóinak! :R
    Elfogult voltam és ragaszkodó a hőn szeretett márkám és programom felé: Kaspersky. Azóta rájöttem és megértettem egy csomó dolgot. Kár ragaszkodni olyas valamiért amivel szemben ellenérzése vagy negatív tapasztalatai vannak az embernek. Szuper védelem a Kaspersky, de....de nem mentésg a sok bug és egyéb dolgok arra, hogy összetett program. Való igaz, hogy összetett és az egyik legátfogóbb védelmet ardja de van ellenpélda arra is, hogy más összetett programok, sokkal könnyebben viselkednek a gépen.Nem akarom lehúzni a KIS-t, de be kell látni a számomra jelen formájában nem megfelelő. Másnak igen, ami jó dolog. Az biztos, mindenkinek azt kell használni ami neki jó, és neki pont az a legjobb és tökéletes. És még egy dolog: Nincs tökéletes védelem és egyenlőre nem is lesz. A WSA is egy program a sok közül. Se több, se kevesebb. Nekem most jó.

    (#13468) blattida : Bandi bácsi! :) Várjál. Ahogy feljebb írtam, ha probléma van, keményen leírom. :) Viccet félretéve, egyenlőre tényleg jó. Nézegettem videoteszteket róla és azért szépen fejlődik. Ráadásul ha jól hallom szeptemberben átalakul. Kiváncsian várom. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák