Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Butcher-HUN

    senior tag

    Sziasztok! Rengeteg olvasás, keresgélés, kínlódás után a választásom a BD IS 2012 lett.

    Tapasztalataim:

    * WD Raptor muzsikál egyenlőre a gépemben. Utódja már ki van nézve természetesen SSD-lesz.
    Tiszta rendszerre telepítettem a BD IS 2012. Win restartnál a boot idő lassabb lett mint BD nélkül ez tény. Ez azért van mivel a BD-nél van boot scan.
    * Miután felállt a rendszer nem igen lehet észrevenni hogy a háttérben dolgozik.
    Naprakészen frissített Win 7 Ultimate 64bitest használok.
    Megnyitottam a feladatkezelőt hogy megnézzem mennyi erőforrást igényel a BD.
    - Bitdefender Agent: 940K memóriát használ.
    - pchooklaunch 32: 240K memóriát használ.
    - pchooklaunch 64: 1752K memóriát használ.
    * A processzor használat idle 0-13%

    *Full Scan-t nem csináltam mivel tiszta rendszerre telepítettem így azt nem tudtam megnézni még hogy mennyire ugrik meg a BD fogyasztása.
    Egy biztos nagyon erős a WEB védelme. Kaptam egy pár káros oldal linket az összeset blokkolta. Próbáltam letölteni vírusos cracket, illetve rar-ba tömörített vírust szintén blokkolta őket.
    *Comodo Leak teszt 230 pontot kaptam. Olvastam egész jó eredmény.

    Konklúzió
    Nem bántam meg hogy a BD IS 2012 mellett tettem le a bizalmam.
    Fel van vértezve a ma ismert összes támadás ellen. Még Social Network védelem is van benne :DD
    Persze tudom hogy hosszú távon kell megállnia a helyét, illetve azzal is tisztában vagyok hogy nincs 100%-os védelem.
    Szerencsére az internetezési szokásom megfontolt lett jóval óvatosabb vagyok egyrészt hála nektek fórumozóknak sokat tanultam tőletek. Másrészt rengeteg tesztet olvasok, nézek.
    Én személy szerint ajánlom a BD IS 2012. Egyedül ami hiányzik nekem az a magyar nyelvi támogatás. :R

    ✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

Új hozzászólás Aktív témák