Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    Sziasztok! Szakértelmetekre lenne szükségem! Megpróbálom röviden leírni az elmúlt 3napot.
    A feleségem telefonja (elsőnek valószínűleg vagy a laptopja) kapott egy POP UP felugró ablakos malware-t (vagy mit :W ) név szerint "adultcameras.info" ami szerintem wifin DNS en keresztül megfertőzte a laptopját, az én gépemet és az én telefonomat is. A telefonokra nem ez a "adultcameras.info" hanem valami más 18as felugró ablak jön illetve magától ilyen 18as appokat telepít. Különböző vírusírtókkal, spy kereső/írtókkal, explorer resettel próbálkoztam éjjel-nappal írtottam mire arra jöttem rá, hogy szerintem átadja a router tehát egyszerre hálózat nélkül kell leírtani, nem szabad hogy egy időben 2eszköz rajta legyen a routeren. A másik észrevételem, hogy szerintem vagy a router fertőződött meg (LEHETSÉGES ILYEN, MEG TUD FERTŐZŐDNI A ROUTER?) vagy ua. az oldalon jártunk minden eszközzel nevesítve (jófogás) és onnan ered! Ezt igazolni látszik, hogy mára az írtások hatására minden eszköz tünetmentesen viselkedett mindaddig amíg meg nem néztem a jófogáson az üzeneteimet ...ismét "adultcameras.info" felugró ablak. :W

    Tehát hanyagoljam ezt az oldalt vagy router fertőzött?

    Win 7 64bitem van + mindíg frissítve+ESET nod32 8, Inviteles 5Mb-os net ZTE ZXV10 W300 (ROUTER)

    ui: Rákerestem a neten az "adultcameras.info" vírusra és találtam sok bejegyzést, videót is, de az valami más. A videóban minden böngésző és további lapok megnyitásakor "adultcameras.info" lapja jön be semmi más , Én pedig tudok netezni csak felugró ablak jön. Az ott bemutatott lépsek sem stimmelnek mert nincs a registiben olyan amit mutat hogy töröljek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák