Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz dokar #2368 üzenetére

    Nagyon ismered a nodot látom...
    ''Én azt szeretem nagyon az Avast-ban, hogy elkap mindent, sőt a felhasználó hülyeségeitől is véd. Azaz ha félmész pl vmi erotikus jellegű vagy nagy warezos minden rosszal fertőzött honlapra, jelez az Avast és nem engedi, hogy letöltődjenek a 'kártevők'.''
    A NOD is ugyanezt csinálja de tök mind1. Ha ez a nagy gondod.

    ''Az egyik legérdekesebb az volt, hogy mikor a Catalyst CC volt fent, akkor vijjogott, hogy kimenő kommunikációt próbál indítani a CCC.'' Ezt a feladatot nálam a Kerio látja el. (Nem a legjobb tüzfal de nekem elég. Simán be tom konfigolni ha akarok vmit.)ű

    Nod licenszet megszoktam venni, diákoknak rohadt olcso és igy eredeti és elég jo virusirtom van. Amugy nemhiszem hogy avast jobb lenne a a nodnál max egyszerűbb kezelni. Jah és amire nod nemjo az a spyware(nemtom a 2.50-estől lehet ugy reklámozzák hogy spyware-t is irt de nod virusirtonak jo spyware-re nemigen). Arra kell egy külön progi. Pl counterspy.

  • Boeing 737

    senior tag

    válasz dokar #2974 üzenetére

    Avast tényleg jobb. :D Viszont vannak idegesítő dolgai például a kegyetlen lassú keresése.

    És biza az avast is szórakozik. PL a honlap ellenőrzésnél. De ez a dolga.

    [Szerkesztve]

    A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

Aktív témák