Hirdetés

Aktív témák

  • BlackSeven

    aktív tag

    Azt hiszem el vagyok átkozva valamiért ... :DDD

    Hoztak délelőtt egy gépet (WinXP 32 bit), hogy valamiért nem lehet leszedni a számítógépről ESS-t és ezért nem tudják telepíteni a KIS-t mert arra hivatkozik, hogy még ott van és így nem tudják feltenni a KIS-t.
    Nos ESS maradékát hamar kitakarítottam ezzel nem is volt baj. Nézem a BK.-ot és azt írja, hogy Emsisoft Antimalware ki van kapcsolva. Hmmm? Mint kiderült az is fent volt csak régebben. A Fire által ajánlott két progi (Process Hacker és a Registry Workshop) után is a BK. szerint ott van az emsisoft. :D Jobb ötletem nem lévén feltelepítettm újra és azonnal le is szedtem de most csökkentett módban és a Revo Uninstaller közeiktatásával. Így már a BK. sem riogatott utána. Hogy miért van átok rajtam? Most jön. Kezdtem a KIS telepítését de rögtön az elején figyelmeztetett, hogy hoppá de gondja van mert van telepítve a gépre egy norton internet security is és azt előtte távolítsam el. Annak rendje és módja szerint ekkor ki is lépett a telepítőből. Mondanom sem kell a Norton Removal Tools után is ez volt a helyzet. Jött a manuális keresgélés és takarítás a registryben. Alapos registry tisztítás után már végre sikerült feltennem a KIS-t. Egy egyszerűnek tűnő és néhány perces program telepítés így benne volt vagy másfél órámban. :D Visszadtam a gépet és csak kíváncsiságból rákérdeztem, hogy hogyan szokta a "kedves tulaj" eltávolítani a programokat a gépéről? Most éppen legutoljára például az ESS-t? Válasz mi vol? - hát a 'Programok telepítése és törése' alól szoktam ...
    Bocsi a kicsit hosszúra sikeredett offért de bennem volt az ideg egy kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák