Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz The Creature #5 üzenetére

    Nincsen teljessen igazad! Én rendszeressen figyelem a PC játékok árait, és az ''rendes'' áron van. Az esetek 98%-ban. A maradék 1-1-%-ban viszont hol drágább, van hogy olcsóbb más boltokhoz képest. Ilyen területen az 576 boltjai drágábbak, a CD galaxis meg vagy u.a., vagy ha akcióznak esettleg 1-2 terméknél olcsóbb. Pl. a Warcraft III, és a kiegje 3333 huf (MM), míg másutt 3990 volt. De, a Halo meg az 576-ban volt olcsóbb.:)) Sajna, ettől függetlenül eleve drágák a szoftverek árai, de most ez külön téma, mert szvsz nem az árakkal van baj, hanem a bérekkel.:B

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Kiskokó #207 üzenetére

    Ööö, eléggé érdekes a felfogásod, az írásodat pedig eléggé nehéz megérteni (a zagyvaság, NEM az, amit az aláirásodban belinkeltél, NEM ugyanaz, mert plussz betüket is bele raksz, vagy kihagyod), annyira össze-vissza irogatsz!
    De, ha ennyire penge vagy, mi a rákért nem a nagykerben vettél monitort??? Szerinted, mennyi ember tud ilyen lehetősséget? Kb. 1%-a az összes vásárlónak? Külömben, balga dolog ilyen hülyeséget írni, hogy MINDEN drágább. Persze a nagykerhez képest egyértelmü. Én rendszeressen vásárlok az MM-ben, mert van olyan cucc, amit másutt nem, vagy drágábban kapni! :)) Pl. EREDETI játékok (PC). Persze, összehasonlítom a konkurenciával vásárlás elött. Egy jó példa, a Battlefield 2 egyik kiegészitője nem is volt kapható SEHOL másutt, az 576-ba nem is hallottak, csak az online letöltésről!
    Aki pedig HP terméket vesz, az szerintem csak egyszerűen csóró (én is az vagyok), és nem gondolkodik (az pedig megveszi a HP termékeit). Vagy nem olvassa a PH!-t (főleg a fórumokat)!;) Főleg monitor ügyileg, rengeteg infó van. Az, hogy hogyan választottál monitort, mindent elárul (mert az LOL, sorry).:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák