Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz korion #9313 üzenetére

    Azt a helyzet, hogy még nem hallottam BS-elő 280x-ről. :(
    A 290es topicban érdemes rákeresned erre a kifejezésre, ott akadt dögivel. A miértje amennyire ki tudtam venni a mai napig homály, ami jó hír számodra az az, a legtöbb esetben elég indok a garanciáztatásra.
    Többek szerint valamilyen rejtélyes inkompatibilitás az "oka", nem magának a hardvernek hibája.

    A flickeringről megint csak nem tudok nyilatkozni, mert a kezdetektől 2db kijelző van rádugva a kártyára, ilyenkor pedig idle 500Mhz-re veszi vissza az órajelet, a flickerint mint olyan pedig az egy kijelzős idle 300Mhz-el van szoros kapcsolatban. HSM párszor részletesebben is leírta már mi okozza, érdemes a részletes keresőben név+kifejezés alapján rászűrnöd.

    Tudom.., "kösz a semmit", hát ez van. :DDD ;]

    (#9321) MrPetya19:

    Amennyiben kizárólag a TDP limitet toltad ki (plusz feszt nem adtál neki) és ez elégnek bizonyult 1185öz, az bizony nagyon jónak számít! :K A kérdés csak annyi, milyen tesztprogramot/játékot eresztettél rá ami alapján stabilnak találtad.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák