Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Sziasztok!

    Valaki tud segíteni???
    Eredeti a játék, a fiamnak vettem születésnapjára. :C
    Telepítés, frissítések, Driverek, DX, minden meg volt.
    Elindul, aztán az Initializing képernyőnék kifagy, még csak addig sem jutok el, hogy első alkalommal beregeljek vele.
    Gép újra indítása, vírusirtó kikapcsolása szintén zenész, semmi nem történik, a játék természetesen rendszergazdai jogkörrel futtatva, de mindenféle kompatibilitási szar is kipróbálva.
    Agyam vörös, ideg vagyok, ha nem megy, és nem adják vissza a pénzt, már pedig miért is tennék, ez Magyarország, akkor ez volt az utolsó, hogy eredeti játékot vettem, irány a torrent , és pont beletojok a szegény játékfejlesztők lelkébe...és ezt mondom úgy, hogy 97 eredeti játékom van, mert erre neveltem (eddig) a fiamat. Egy oldalon azt írták, hogy tudnak a problémáról, remek...nem tudom, hogy kivel kellene beszélnem, hoszen nem is reklamálhatok, mert nem tudtam aktiválni a játékot, így a DLC-t sem, ami jár ehhez a verzióhoz.
    Előre is köszönöm a segítséget, már ha lesz, van.
    Szép estét mindenkinek!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv ismét!

    Eggyel fentebbre a megoldás, ami RÖHEJ!!! 2012-ben, ennyi év fejlesztés után... :W :W

    A játékot, ha NEM a szokásos módon telepítjük, akkor a lényeg, hogy a játék könyvtárának neve NEM tartalmazhat szóköz Max neve után, vagyis a 3 előtt!!! Tehát: Max Payne3 a JÓ!
    (én persze, hogy szóközt tettem a 3 elé...elvégre értelmes ember vagyok...)
    És akkor a játék könyvtárának nevének módosítása, majd persze ezután a Regeditet el kell indítani, és itt is kell módosítani a könyvtár nevét ezen a helyen: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games\Max Payne 3
    (fincsi mi, hogy itt amúgy ott van a szóköz a kulcs nevében... :Y :Y :W )

    Üdv mindenkinek!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz GegeWarrior #224 üzenetére

    Igen, egy szóköz... :W :W Teljesen eredeti gamma, pólóval egyetemben (hát az nagyon állat)... csak hát én sosem telepítem C-re a játékokat, ezért másik könyvtárat adtam meg, szóközzel. Módosítás után tökéletes minden, fut, mint állat. :K :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz FET-MEN #254 üzenetére

    A lényeg. hogy ha nem az alapértelmezésben telepíted, (vagy igen) hogy mielőtt a next gombra kattintasz, nézd meg, hogy a könyvtár neve Max Payne3 vagy Max Payne 3. Ha utóbbi, telepítéskor a szóközt eltünteted. Bár nekem elég volt a mappa nevét módosítani, nem tudom, nálad mi a bibi. (nekem az eredeti van meg...)
    A Regeditben meg itt találod a játék kulcsát:
    HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Wow6432Node/Rockstar Games/Max Payne 3

    Remélem, sikerülni fog!
    Üdv!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Nescafé #263 üzenetére

    Nézd meg ezt: gépigény
    De a kártya rém gyenge, DDR2 memós :Y (ha jól tudom), 32/48 Cuda maggal (ómájgád), így hiába az elvileg 192 bites rendszerbusz...ez egy OEM kártya, sajna, nem a jövő játékaira lett készítve...itt egy rövid hasonlítás, egy szintén nem bika kártyával, és látható: compare

    UI: a GTX260 bivaly volt...de a fogyasztásban is! Nem ajánlott...inkább tegyél félre, és próbálj egy korrekt kártyát venni újonnan, lehetőleg 2 év garival. Én NV oldalon toporgok, egy GTX460 30k körül van, egy GTX560 meg akár 47-48k körül is beszerezhető. (bár két hete nem figyeltem...)

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Én péntek este vettem meg a Max Payne Antológiát! (1./2. rész) :DD :C Az első rész is flottul megy Win7 64 bit alatt, magyarítás fel, és újra végigélvezem ezt a két remekművet! Így már minden Max eredetiben feszül a polcon! (ja, és 2500 pénz az elsőkét rész!!!) :K :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv mindenkinek!

    Én egy kis tapasztalati segítséget kérnék. Mégpedig hőmérsékleti szempontból, és a VGA a célszemély!
    Adatlapomon a gépem. 3 venti megy benne, egy 9cm-es és kettő 8cm-es. Elhelyezés: alul-elől egy venti, ez levegőt be, hátul-felül egy venti (táp alatt), ez a levegőt kitolja, és a harmadik a ház tetején, levegőt kitolja. A hát oldala levéve. A lakhely panel, ott is a 10. emelet, barom meleg. :W
    Amit észrevettem, hogy az MSI Afterburner szerint, és az Aida64 szerint is, keményen 90 fok fölött van a tényállás, ami szerintem nem feltétlen egészséges. A grafikai beállítások:
    1920x1080, minden Normal állásban, AF 4x, FSAA kikapcsolva, Vsync bekapcsolva, a Dx kipróbálva 11-es és 10.1-es módban is, a hőmérséklet ettől nem függ!
    Kérdésem: ez most normális, vagy mi a retek? Nem vagyok kezdő, próbáltam összeválogatva megvenni a gépet, bár a ház mondjuk egy B kategóriás, de mivel az oldala fent sincs, nem lényeges most. A "tünetek" hasonlóak a BF3 esetében is, bár ott nem ment 97 fokig a VGA!!! :Y
    Pusztán érdeklődés, hogy kinél, mi tapasztalható. A Gigabyte kártya amúgy rendkívül halk, és Auto-n van a venti szabályozása, a CPU ventijét viszont a AXTU programmal a maxra húztam. Nem is megy nagyon 57 fok fölé.
    Szóval: tegyek valamit, vagy nem, most aggódjak vagy nem??? :F :F
    Válaszokat előre is köszönöm! :R

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz joshua7 #372 üzenetére

    Hali!
    GTX550Ti, és nagyon baba, a rémhírek ellenére. Nemigen van, amit ne 1920x1080-ban tolnék...Amúgy igazad van, már én nyomom manuálisan, és minden rendben. :K :K
    Csak azért elvártam volna, hogy a VGA intelligensen, a hőmérséklet függvényében emelje a venti fordulatszámát. 2012-ben ez nem nagy kérés lenne... :Y

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz keIdor #375 üzenetére

    Jaja--- :K :K De megoldottam! :K :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz joshua7 #377 üzenetére

    Az adatlapomon rajta van, Gigabyte GTX550Ti. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz joshua7 #379 üzenetére

    Üdv ismét!

    Hujujj, mikor vettem, csak egy ventis volt... :K Amúgy akkor pontosabban: Gigabyte GTX550Ti-OC1GI. (de az adatlapon is ott van az OC... ;) )
    De!!! Na, kérem, mivel este már megint melege volt, ezért ma kártya kikap, hűtő le, paszta új. Megjegyzem, nem is volt ez igazán 90 fokos, legalábbis szerintem, csak éppen a gyárban olyan "ügyesen" pasztázták meg, hogy a GPU körül, tőle távol, minden érintkező úszott a gyári ragacsban. (ez ugye szépen vezeti ilyenkor a hőt szanaszét...) Azt szépen lepucoltam, adtam neki Noctuát, és imént egy fejezet a Max Payne 3-ban lenyomva, max 75 fokon! :C (hozzáteszem, azért a manuális venti szabályozás most őszig megmarad a 85-90%-on!)
    DE azért köszi a segítséget! :R

    UI: És egyben ajánlatos is minden kártyát saját kezelésbe venni, mert nem biztos, hogy a gyári pasztázás tökéletes...ami azért kissé bosszantó, hiszen nem mindenki mer hozzányúlni ilyen módon a dolgokhoz. Én is ódzkodtam, pedig "öreg" motoros vagyok (CPU rendszeresen kitakarít-pasztáz), de nem gondoltam volna, hogy ilyen trehány melót végeznek a gyárban...

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv!

    Nos, most már ezerrel benne vagyok! (fiam már kétszer kitolta... :P )
    Mivel az első két rész többször is lenyomva, ezért pár megjegyzésem lenne csak:
    1. Az első két rész játékélmény tekintetben jobb! (kivéve egyet, lásd alább)
    2. A harmadik rész 1értelműen a piac egyik legszebb alkotása...de:
    - a sok videó sajnos néha túl hosszú és az a sanda gyanúm, pusztán arra szolgál, hogy a játékidőt növelje...
    3. A játék fedezékrendszere pazar, ez az egyetlen, amiben játékélmény szempontjából lemarad az első két rész.
    4. Értem én, hogy kell a kihívás, de elsőre igen nehéz egy-két helyszín, lőszer "külön" nem található, painkiller is igen kevés. Mondom ezt úgy, hogy a Doom 1 -el kezdtem, tehát van tapasztalat bőven... :D

    De mindent összevetve remek darab, én mondjuk kevesebb videót és több hagyományos képregény effektust láttam volna szívesebben viszont, de ez az én szubjektív vágyam...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz feka007 #382 üzenetére

    Hali!

    Igen, igazad van, a végtelen lőszer nekem sem álmom :N , nem is erről van szó, csak mikor nincs painkiller, és az említett páncélos arcok ellen küzd az ember, akkor nekünk igen nehéz a dolgunk ellenük, míg mi igen hamar elpatkolunk...azaz nincs összhangban az adott és kapott lövedékek "aránya"...érted??? Én erre akartam csak utalni, de a játékban talán csak ezt az egyet lehet felróni, meg hát ne feledkezzünk meg arról, hogy így akár sokkal hosszabb lehet a végigjátszás, plusz a sok videó, és máris kész a hosszú játék.
    (oké, nem egy DeusEx, vagy Fallout3 mélységet vár el az ember, de, mint látszik, vannak fejlesztők, ahol a valós játékidő igenis fontos elem, és nem úgy, hogy ehhez kis "trükköket" vetnek be...)

    Az első rész kult-játék, pazar sztorival, képregény módon, és hát sok mindent lehet köszönni eme alkotásnak, abban az időben nem nagyon láthattunk jó pár effektet máshol. És a Max Payne 2 nagyon király!!! (na meg Mona jó csaj... :D )

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Ha valakit érdekel, itt egy link a Max Payne 2-hőz, ami egész érdekes, nevezetesen FPS-t csinál a játékból! Ehhez új játékot kell indítani, mindenképpen érdemes kipróbálni, hogy nem TPS módban hogyan üt, főleg a vetődéses lassítás közben!!! MP2 FPS MOD

    feka007: igen, nagyjából egyetértünk, én inkább a játék/videó arányán lepődtem meg főleg, ez szerintem el van túlozva, a lőszergondok meg persze megoldhatóak, max többször tölt újra a gamma... :D

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz konas #390 üzenetére

    Elmegy vele, de látom, a gép többi része sem mostani...a beállításokban legfeljebb mindent lejjebb veszel, kikapcsolsz ezt-azt, és mennie kell mindenképpen, az egy jó kis kártya volt mikor megjelent, 256 bites édes. :) De mindenképpen Dx 10-ben fogsz játszani, ez tuti! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Serpiko #386 üzenetére

    Hát én is csak most tolom, de a legutóbbi küldetésben arany géppityuval toltam (10. fejezet), nagy különbséget nem láttam...de várd meg tapasztaltabbak jelentkezését, hátha több infóval szolgálnak majd...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz #81556480 #396 üzenetére

    Lesz, készül, itt nézzed időnként: [link]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv!

    Egy kis tapasztalat megosztás... Nos, most már kellemesen elmélyedtem a gammában, és el kell ismernem, hogy bár fura volt elsőre, hőzöngtem is, de most már látszik, hogy egy remek, kiváló alkotás! :C A 11. fejezet brutál, a zene alatta elképesztő, minden a helyén van! :K Ami még mindig nem teljesen fain, az a sok és hosszú videók, a szabad kószálás hiánya, de ettől függetlenül óriási játék! Mindig is hiányoltam a moziszerű játékokat, sajnos kevés van belőlük, de ez nagyon ott van a szeren! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Norby021 #475 üzenetére

    Üdv!
    Még nincs, de készül, majd itt nézegesd időnként, ha kész lesz, a főoldalon biztos megtalálod.(én is várom) :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz bylow #477 üzenetére

    Üdv!

    Szerintem uninstall megint, de menj utána "kézzel" is. Azaz a könyvtárat is töröld, ha van még, majd Start menü, Futtatás/Regedit. Itt is keress kulcsokat a Max Payne-hez. (Max Payne 3, Rockstar néven...) Mindet töröld. Utána a Social Club-ot is uninstall. Gépet újraindít. Leszeded a legfrissebb Social Club-ot, felteszed, vagy hagyod, hogy a játék maga feltegye. Automatikus update-re beállítod. És megnézed, m i történik. Ha kéri, vagy nem emlékszem, automatikusan csinálja, akkor DX, Visual telepítését is engedélyezd.
    Nem tudom, mi a géped paramétere, ha Nvidia a VGA, akor tedd fel minden előtt a legújabb drivert, most jelent meg!

    Ha még mindig dll hiba lenne, ezt találtam neked: how to fix gsrld.dll

    És legvégül: eredeti a játék? :U

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv!

    Egy nagyon nagy bajom lenne: Win 8.1 a rendszer, és elindul a játék, de nem jön fel a Social Club ablak...Frissítve a játék, minden, van egy halom DLC-m, és nem megy... :O És DVD verzió!
    Még egy lapáttal rátesz: L:A. Noir sem megy, ez meg Steam-es gamma, minden más megy. Social Club frissítve, magáról a lemezről telepítve, utána automatikusan. UAC kikapcsolva.
    Mi lehet a megoldás?
    Help me! :R

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák