Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz maajsz #4373 üzenetére

    Ez nem sokat jelent. ME2 fősztorit le lehetett nyomni kevesebb alatt is, de a ME3 fősztorit is le lehetett nyomni ennyi idő alatt. Nyilván nem hardcore-on vagy insanity-n játszik ahol gyakran hal meg + fontos a karaktered menedzselése, megfelelő fegyverek, felszerelés beszerzése stb. plusz semmilyen mellékküldetést nem csinál (amiből márpedig KURV@SOK van, még úgy is, ha a sima fetch quest-eket leszámolom), kódexbe bele se néz, egy-egy ilyen "ambient" párbeszédbe sem hallgat bele, sőt, nem is beszélget ilyen NPC-kel. Most rengeteg ilyen random emberke van a pályákon például, akik még küldetést sem adnak, meg semmi, csak lehet váltani velük pár szót, néha egész érdekes kis beszélgetések keverednek ki ezekből amúgy, ez a része nagyon tetszik.

    Ha már szóba jöttek a bug-ok. Én Voeld-en vagyok most, 2 ilyen randaságba futottam bele. Egyszer volt olyan, hogy ilyen mellékküldihez kapcsolódó, de nem fontos NPC-vel beszélgettem a mellékküldetés végén és kb csak minden másik mondatánál volt szinkron. Felirat mindig volt, de mondom a hangját nem mindig lehetett hallani...

    A másik, hogy vannak ezek a nagy dög szörnyek, amik még a Fiend-től is nagyobbak, nemtom már mi a nevük (a novemberi gameplay trailerben az a piros dög ami jól odapakolja Ryder-t a földhöz). Na ezen a bolygón kétszer is előfordult, hogy teljesen lefagytak (stílszerűen, mivel ez egy havas bolygó). Az egyik egy random kett táborban volt, a másik meg csak úgy útban, megtámadtam, de szó szerint semmit nem csinált, állt mint egy kőszobor amíg le nem olvadt az életereje aztán elpatkolt. :F A kimaradó hang idegesítő, de ez már szabályosan illúzióromboló volt. Persze mindkettő apróság egy ilyen méretű és komplexitású játékban, de nah...

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák