Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Chuzzlee803 #964 üzenetére

    Orulok, hogy tetszik a deck! En is ki akartam probalni de most Zerocula es Lockjaw discard annyira bejott, hogy nincs kedvem massal menni. Ujra rank 91-en es alig-alig latok Shuri Zero-t. Sandman Ramp a nagy mumus de eddig ok is csak elvetve jottek.

    Ebben a Season-ban szamomra most a legelvezetesebb a meta, jatszok mindenfele ellenfel ellen, mr Negative, Patriot, Sera Control, Galactus.

    A Galactusok a legviccesebbek, mivel toltam vele jo par menetet igy tudom mire kell szamitani es mikor o kirakja Galactust en lerakom Draculat majd megy a snap. Elotte szinte uresen volt a board, ne tudja konnyen kirakni Death-et illetve ne legyen nagy a Knull-ja. ;]

    En biztos meg fogom venni a battle pass-t, legegyszerubb modja a series 5 kartyak beszerzesenek. 5k collection level-en vagyok es meg series 5-ot nyitni nem sikerult. :C

    Bounce az jo kis archetype, nagyon fun vele menni de szerintem most a Kitty Pride tulajok elonyben lesznek, az a lap nagyon jol illeszkedik abba a fajta jatekba.

Új hozzászólás Aktív témák