Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tímea88

    csendes tag

    Hát ismét sziasztok!!

    Szombat van csütörtökön megvolt a műtét és ma hazaengedtek .Sajnos be kelett látnom h erre olvasva titeket sem lehet felkészülni.Ez valami borzalom nem altattak és nagyon rossz volt elötte 3 nappal nem is ettem és 09órakkor betoltak a műtőbe az Uzsoki kórházban egy nagydarab beteghordó fiú ő öltöztetett engem műtős ruhába elég szar helyzet volt nemtudom miért nem lehet egyedül felöltözni mindegy elég szar helyzet.Ja és műtét elötti szuri karba nagyon fájdalmas volt.Szóval öltözés után befujtak Lidocainnal hát elég borzasztó volt és 3*is befújtak utánna jött a doki és kb 10szurit adott manduláimba az fájt a legjobban nagyon csípett az egész.Elkeződött a műtét és hallottam hogy nyisszantja a manduláimat de érezni semmit nem éreztem miután a jobbat kivette elsápadtam a szemem felakadt és le kellett álni a műtéttel fejjel lefelé fordították a műtőságyat 10percig utánna folytatódott mondták köpjek nm tudtam semmi nem jött és vért sem láttam egy cseppet sem egész műtét alatt .A balmandit már nagyon nehezen vették ki és a törléseknél folyamatosan öklendeztem mondta doki lazítsak de nem lehet hiába a sok probálkozás hát persze ezután is elment a kép így megálltunk a hús sütéssel.Tudjátok a hússütés a forrasztás vagy nem tudom de tény hogy hogy nagyon büdös .Kitoltak és majdnem meghalltam a szédüléstől. :W :W

Új hozzászólás Aktív témák